Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha hónapok óta nem beszéltünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hónapok óta nem beszéltünk, és én most felhívom v írok neki, hogy fog reagálni? Könnyű nőcskének fog tartani?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit közös ismerős révén ismertem meg "véletlen folytán". Ez volt 3hónapja kb. Utána elhívott talizni,talizgattunk hetente 1-2szer,nagyon jól elbeszélgettünk,én nagyon jól éreztem magam vele. Aztán a legutóbbi találkozásunkkor (ami kb 1 hónapja volt) kicsit összekaptunk egy apróságon. Ezután rám írt facebookon,hogy "most akkor már nem is beszélünk?", és írtam rá,hogy de,mert bírom. Aztán utána nem kerestük egymást,és azóta semmi. Arra gondoltam,írok neki egy sms-t. Nem fog könnyű nőcskének tartani? Mikor még talizgattunk,ő többször is írt smst,és hívogatott. Ha írok neki, mit írjak?:D Félek,hogy nem kapok választ,vagy hogy elutasít. Lehetséges az is,hogy azóta beszervált magának egy barátnőt,kitudja... Szóval nem akarok rámenős lenni. Vagy írjak neki facen? De az olyan személytelen. Felhívni pedig nem merem,mert sztem leblokkolnék. Ötlet?

19/L


2012. nov. 11. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj neki, ez még nem nyomulás.:)
2012. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most itt rágódsz, ahelyett, hogy már rég küldhettél volna neki egy üzenetet! Küldjél neki egyet, ne fossál! Ha visszautasít, akkor sem dől össze a világ, de, ha továbbra is tétlenkedsz és emészted magad, akkor sohasem fogod megtudni, hogy mi a helyzet.
2012. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!