Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt is meg kell tanulni nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt is meg kell tanulni nem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hát sajnálatos dolog hogy ilyen alapvető dolgokat nem tudok de az élet még nem tanított meg rá :D

Abban szeretnék segítséget kérni hogy kell közeledni úgy egy lányhoz hogy ne ilyesszem el. Például gondolok olyanra hogy

simogatni bókolni stb.... miről beszéljek vele egyáltalán és mikor baráti körben vagyunk (haverom meg még valaki) akkor is nyugodtan csinálhatom ezt vele stb..

minden kis apró ötlet segítség meg teszi de tulajdon képen nincs ötletem hogy is kezdjek hozzá hogy még is össze tudjak vele jönni mert én rajtam nem múlna akár azzonal meg csókolnám de ha elhúzná magát ez akár tönkre teheti az egészet amit eddig vele voltam :D szóval kérlek tikteket hogy adjatok tanácsot



2012. nov. 11. 18:17
 1/5 anonim válasza:

Minden nap kérdezd meg: Milyen napja volt?! Sokat érdeklődj:-Mit szeret csinálni,kedven kaja stb...

Hivd el sétálni,moziba oda ahol csak ketten vagytok,mindezekből észlelni fogja az érdeklődésed ő felé,és lásd meg ha ő is akar téged szivesen fog beszélgetni és elmenni a "randira" ha meg több probálkozás ellenére is elutasitó lesz az egy egyértelmű:-Nem akarok semmit tőled! válasz. :)

2012. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

itt az az egyetlen gond h még csak baráti körben voltam vele

kettesben még sose és ahhoz se lenne rossz pár téma ha elhívnám valahova és miről besszéljek vele :) sajnálom ha enyire analfabétának tűnök akkor is jól jönne még pár tanács :)

2012. nov. 11. 18:31
 3/5 anonim válasza:
Hat szerintem kerd meg hogy segitsen neked peldaul abbol a tantargybolamiben a lany akit szeretsz jo.Es termeszetesen elhivod es evel a kis indokal elmondodt neki h szereted.. es asztan hagyd ot..h legyen ideje felfogni amit mondtal,ha megeres akkor nyertel ha nem akkor anyi volt...ha mas tanacs is kene irj privit szivesen segitenek
2012. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg írni. Aztán beszélni. Csak azután kezdj el közeledni!
2012. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hivd el. Legkozelebb, amikor ez a barati tarsasag talalkozik, mondd meg neki hogy szeretnel vele kavezni vagy sort inni vagy barmit - a lenyeg hogy megertse hogy te arra gondolsz hogy csak ketten lesznek. Ha esetleg tobb segitseg kell, irj nyugodtan. Ez a munkam ugyanis:)
2012. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!