Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok olyan 14-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan 14-16 év körüli tapasztalatlan lányt, aki nem csak külsőre, hanem jellemre is vonzó, szerethető, azok a srácok, akiknek ilyesmi korú rendes barátnőjük van, ők hol és hogyan ismerkedtek meg velük?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudom szerintem én ilyen vagyok. Jó nem vagyok egy nagy szám kűlsőre, de egy bányarém se :D

amugy ilyen lanyokat a suliban talalhatsz, illetve ha a haverjaid bemutatják a sajat barati körüket neked, ott lehetnek normalis lanyok :)

2012. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert manapság majdnem minden csaj k*rva, egy ilyen csaj nálam is főnyeremény lenne, azthiszem imerek párat, sőt elég jóban is voltunk 5-8ban, egy ilyen suliutáni délután régen maradtunk ott és beszélgettünk meg ilyenek (nem csak2en, többen) és ott mondta, hogy tetszek neki.. és nekem is tetszik..azóta külsőre szerintem fejlődtem, nem ilyen gombafejem van, vagy hogyismondják, mostmár felzselézett ami nekem szerintem jól áll, Őt kéne megkeresnem végre, bár félek milenne...

de én is szívesen ismerkednék ilyen lányokkal.. csak sajnos nem valami gyakoriak.

f/16

2012. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, a külső mondjuk relatív :D

De vannak, ne aggódjatok ;)

2012. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sulidban keresgélj. :)
2012. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Énis ilyesmi lennék mondjuk a külső nem éppen a legjobb de hát most na :)
2012. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!