Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok olyan netes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan netes társkereső oldalt amin nem csak kamu emberek vannak fent?

Figyelt kérdés
létezik egyáltalán olyan?ahol ha irsz egy tök normális kedves levelet válaszolnak is rá?tehát ahol komolyan gondolja vki.és ingyenes.
2012. nov. 14. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden társkeresőn rengeteg a kamus, de akadnak rendesek is, gondolom. Én fent vagyok négy társkeresőn január óta, de eddig csak link puncivadászokkal akadtam össze! Teljesen ingyenes pl. a randihely.hu itt akadnak normális emberek...
2012. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden netes társkereső oldalon vannak kamu emberek. Ha mégsem kamu, akkor is alkalmatlan a legtöbbje a társas együttlétre. Persze, ha a laza kapcsolatokat keresed, akkor hajrá.
2012. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az én tapasztalatom nagyon negativ.rengeteg helyen voltam már és nagy részéről töröltem is magam.a többség válaszra sem méltat minden ok nélkül.pedig azért nem vagyok ronda meg semmi deffektem nincs.volt 1-2 p*csa aki hülyitett egy darabig de találkozni egyik sem akart.

kérdem én mért van vki fent és irja magárol hogy komoly kapcsolatot keres stb ha válaszra sem méltat.legalább egy bocs nemet küldhetnének de azt sem.egyszerüen nem értem az okát.lassan nem marad hol ismerkedni akinek nincs olyan az ismerősei közt az hol talál párt magának?bulikban csak a legaláját lehet összeszedni.

2012. nov. 14. 12:33
 4/10 A kérdező kommentje:

sztem ha letöltendő börtönnel büntetnék akkor javulna a helyzet.akinek semmi keresni valója ott az menjen el.

ráadásul ahova kiirják hogy az regeljen aki komolyan gondolja ott is van aki igy kezdi a bemutatkozást hogy van pasija és nem csalja meg csak barátokat keres.akkor mit keres ott?ezt tényleg büntetni kéne.foglalja a helyet feleslegesen.

2012. nov. 14. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Sehol se csak kamu emberek vannak fent, de ha nem ütöd meg külsőre Brad Pitt szintjét, akkor ne is reménykedj, h akár egy lány is visszaír!
2012. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

akkor hogyan talál magának annyi ember párt?visszonylag kicsi az esély rá hogy a brad pitt-eket sorozat gyártanák bárhol is:) meg valoszinü hogy a pénz ott is nagyobb szerepet játszana az olyan nőknél mint a külsö

sztem mindenkinek megvan a véleménye az olyanokrol akik csak a külsöt nézik.na őket messziről el akarom kerülni.persze ha vki bányarém az más de teljesen átlagos emberekkel mi a baj?

mellesleg mire fel válogatnak ennyire átlagos lányok?mert ha szupermodell lenne...az más de igy.

2012. nov. 14. 13:13
 7/10 A kérdező kommentje:
és már többekkel is leveleztem szoval már megvagy cáfolva:) csak nem olyanokkal akik komolyan gondolnák sajna
2012. nov. 14. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Az éremnek két oldala van.

Én nő vagyok és pár hónapig fennt voltam társkeresőn, tényleg komoly szándékkal. Kaptam is vagy 100 férfitól levelet, de alig volt köztük 10, amire jó érzéssel válaszolhattam.

Amire abszolút nem válaszoltam:

- a levél hemzseg a helyesírási hibáktól, gyakorlatilag egy értelmes kerek mondat nincs benne

- mindjárt panaszáradattal nyit, hogy eddig mennyit csalódott, meg micsoda nők vannak...

- ő felsővezető, dúsgazdag, hobbija a dél-amerikai esőerdők felfedezése és az új-zélandi búvárkodás...

- Adjam meg a telefonszámomat, a teljes valódi nevemet, jelöljem be facebookon, jelöljem be skype-on és mondjam meg hol dolgozok, hol lakok...

- 3x elvált és van 4 gyereke, de még nem találta meg az igazit...


Az olyan levelekre válaszoltam csak, akik értelmes normális leveleket tudtak írni. Te milyen szöveggel nyitsz?

2012. nov. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én itt GYK-n még egy lánytól sem kaptam udvariatlan választ, pedig már soknak írtam :)


20f

2012. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak valós emberek, viszont a valósak általában nem túl szépek(finoman fogalmazva), legalább is a lányokat nézegetve nekem így tűnt.

Persze vannak szépek, azonban ezek nagy része konzumlány (valamennyire viszonozzák a közeledésedet olyan oldalon ahol kb semmit nem tudsz előfizetés nélkül, azért hogy előfizess), vannak ego tuningoló lányok, akik azért vannak fenn, hogy jól érezhessék magukat a kapott bókoktól, tetszésnyilvánításokból, viszont igazából nem akarnak semmit.

És van egy kevés normális, csinos nő, aki tényleg komolyan gondolja, viszont ők besokallnak egy idő után a sok bunkótól, így olyan nehéz őket megtalálni, mint tűt a szénakazalban.

2015. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!