Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok mondani jó társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani jó társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Én nem voltam még sehol sem regisztrálva, ezért érdekelne olyanok véleménye, akik már használtak ilyen oldalakat. Nem akarok mindenhová regisztrálni, csak egyre, kettőre, amire azt mondjátok, hogy megéri, mert tényleg lehet ott társat találni. Nem szexpartner, hanem társkereső lap érdekel. Ami nagy látogatottságú, valós személyek vannak rajta, illetve nem kell fizetni azért, hogy üzeneteket tudj írni... 30 éves srác vagyok, szóval olyat oldalt keresek, amit főleg ez a korosztály látogat.

2012. nov. 15. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
love.hu
2012. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A love.hu-on minden szarért fizetni kell. Amúgy pedig egy nap csak egy üzenetet küldhetsz. Nem láthatod csak iciripiciriben a másikat, kivéve azt a néhány ribit, aki vipes lett, mert vipért mutatja meg a kamu netről lopott képeit.

Régen tök ingyenes volt az egész, amikor még origo.love-ként üzemelt, azóta szinte havonta vonják meg sorra az eddig ingyenes funkciókat. Nov-től ingyen már azt a néhány újonnan regisztráltat sem láthatod, akiket korábban lecsökkentettek arra, hogy csak az elmúlt 2 óra új regisztráltjait láthattad.

Szemét egy banda! És mit kapsz a pénzedért? Átbaszást! Egy csomó kamu reget: női regek mögött faszverő homokosokat.

És olyan átbaszást is, hogy tavaly volt olyan, ha két vipet vásárolsz, akkor utána örökre amolyan lightos viped lesz. Aha. Azóta már megváltoztatták a feltételeket. Köcsög lehúzós banda!

2012. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudtam én kb. 2 éve használtam aktívan, akkor még az ingyenes funkciókkal lehetett boldogulni és több valódi kapcsolatom is és barátságok, levelező partnerek is lettek onnan.
2012. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!