Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda fiú társaim! Nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiú társaim! Nektek is mondták már lányok, hogy helyesek vagytok, még, ha csak egy is? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Hiszen, aki ronda az ronda és mivel a lányok 99%-a engem észre sem vesz, így nyílván ronda vagyok, főleg, hogy már le is rondázott két lány is. Na, de volt egy lány, aki nem rég rám írt facebook-on, hogy helyes vagyok és kérdezte hány éves vagyok, pedig nem is ismerjük egymást.

2012. nov. 17. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mondták már hogy szép vagyok , pedig én nem gondlom

így , és lányok egy része nem is vonzódik hozzám.

2012. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán csak mi érezzük magunkat csúnyának?Vagy csak nem minden csajnak tetszünk?
2012. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kaphatok képet? Szerintem csak önbizalomhiányról lehet szó :)
2012. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Feruccio ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel...

Képet kaphatok azért?...

2012. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem én tényleg ronda vagyok, és eddig még soha senki sem mondta rám, hogy helyes vagyok, sőt még azt sem, hogy átlagos.
2012. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En ugy vagyok vele,hogy eloszor mindig a srac arcat nezem meg h helyes e. De nm tudom h a tobbi lanynal is ez van de nalam ez tenyleg igaz,mindig bejott igazsag: minnel jobbfejebb valaki a szemedben annal helyesebbnek latod. Nem veszed eszre a hibait. Pl. Van egy ronda szo helyett inkabb kevesbbe helyes srac az iskolaban es annyira jofej(ugy h nm is ismerem annyira) h beleestem..:) lanyok szeszelyesek sose lehet tudni ;)
2012. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Julcica, akkor te nyilván egy kivétel vagy. Amúgy általában a lányok esélyt sem szoktak adni arra, hogy egy ronda pasi bizonyíthassa, mennyire értékes belül. Szóval nem könnyű rondaként élni.
2012. nov. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!