Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok kapcsolatban egy csajjal csak néha randizgatunk akkor feltétlen szükséges rendszeresen ráírnom?

Figyelt kérdés
Egy idő után biztos össze fogunk jönni. De addig minden nap írjak rá ha van lehetőségem akár többször is?
2012. nov. 18. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Te döntöd el.

Most komolyan ismeretlenektől várod a választ?

Ha fontos a csaj,nyilván kommunikálsz vele,ha adott a lehetőség!


Nem sok kapcsolatod lehetett.

2012. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek akarsz vele összejönni, ha még ennyire se vágysz rá, hogy legalább "beszéljetek" egymással. Kényszerből viszont szerintem ne írj, csak ha tényleg van hozzá kedved.
2012. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akarm a csajt csak jobban szeretek vele személyesen beszélni. a másik meg az hogy minél többet beszélek vele annál nagyobb az esélye annak hogy elrontok vmit
2012. nov. 18. 15:47
 4/5 anonim válasza:

"egy idő után biztos össze fogunk jönni" Végül is fő az optimizmus. Viszont vigyázz, mert a csaj nem lát a fejedbe. A "néha randizgatunk"-ból arra következtetek, hogy nem sűrűn randiztok. Most ha még az online kapcsolatot is ritkábbra veszed vele, végképp nem fogja tudni, hogy mi van, mit akarsz.

És a vége még az is lehet, hogy amit biztosnak hittél mégse lesz az.

2012. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Persze nem muszáj mindig ráírnod,de azt tudd hogy ő várja hogy ráírj :) És akárhányszor ráírsz "+1 pontot kapsz" ;D

És ne sokáig randizz vele,mert megunja,hogy csak randi van,mond el neki mit érzel,és kérdezd meg hogy járna-e veled :)

~lány voltam :)~

2012. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!