Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire tetszene nektek ha egy aluljáróban futna felétek 3 ember hirtelen térdre esve elétek csúszna, a 2 szélső nyomná a tenort vagy dobpergést és a középső mintha megkérné a kezeteket kinyújtana egy cetlit randizunk? Felirattal?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
azta g3ci, te aztán megrendezted xD
2012. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
22 éves lány vagyok, de lehet, hogy elküldenélek a jó büdösbe, hogy mind amellett hogy megijesztesz, még le is égetsz, aztán azt mondanám, hogy NANÁ! :D EZ EGY JÓ ÖTLET! :D Sok szerencsét Rómeó és hál istennek, hogy még nem halt ki a romantikus férfi faj! :)
2012. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Úúú, a csajnak egy igazi Casanovával lesz dolga. :D
2012. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ú,hát én elnevetném magam.:D Viszont nagyon tetszene. Büszke lennék,hogy ez mind nekem szól.:)
2012. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó ötlet! :-D Szerencsés a csajszi.
2012. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapnék szívrohamot, utána nagyon erdetinek tartanám! De azért nem vagy semmi. Mondjuk szerintem már egy picit tùlszervezed! :)
2012. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok. De szerintem ne citlin nyújtsad, a cetli az gáz. Találj ki valami mást, hogy megtudd. Akárj énekelj neki valami szépet. És az ének végére teheted valahogy csattanóként, hogy randizunk.

Elég esélytelennek tűnik, de már nekem is elegem van a sok sablonos ismerkedésből, cukrászdába ciplelésből. Inkább kitalálok mindig valami egyedi dolgot, ezzel is kiesnek azok a nők, akik nem nekem vannak teremtve.

Mindenesetre jó lesz, amikor ötven év múlva meséli a lány az unokáknak, hogy amikor a papátok elém vágódott a metrón énekelve... :D

2012. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Fennakadnék annál a résznél, hogy három pasi fut felém az aluljáróban. Mire odaérnének valószínűleg egyszerre sz.rnám és húgyoznám össze magam.
2012. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, de amúgy meg nagyon JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ:)))))) Sok sikert!!!!
2012. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
elküldenélek anyádba, és rád hívnám a rendőröket zaklatásért. bunkó vagy
2012. nov. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!