Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy csúnya fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csúnya fiúnak van értelme számára vonzó, szép lányra hajtania vagy jobb, ha beletörődik, hogy csak olyan barátnője lehet, aki nem vonzza testileg, szexuálisan? Ti mit gondoltok erről, mik a személyes tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Meg amúgy gondolom a szép lányok még jellemre is nehezebben elviselhetőek, hiszen tudják, hogy bármilyen mocskosul is bánnak a fiúkkal, ők úgyis imádni fogják őket, szóval gondolom egy szép lány simán bunkózik minden rendes fiúval, míg egy csúnya lány nagyobb eséllyel kedves és szerethető jellemre, igaz külsőre viszont nem vonzó.
2012. nov. 21. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Nincs, ez a kérdésedből is kiderül.

Te állításod szerint csúnya fiú vagy, mégis a szép lányok után áhítozol. Akkor szerinted a szép lányok miért vágynának csúnya fiúkra?! Ne nevettess.

Szánalmas ez a hozzáállás, már bocs.

2012. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Szóval nem jól gondolod.

Egyébként pedig azért, mert te csúnya vagy, ne degradáld a szép nőket. Ugyanolyan jogod van neked is elvárásokat támasztani a partnereddel szemben, és igenis jogod van olyannal lenni, akihez fizikailag is vonzódsz.

2012. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Sosem az számít, hogy milyen lapokat osztott az élet, az számít mit kezdesz vele.
2012. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindenkinek ugyanaz tetszik.Nekem pl a kicsi,nagyszájú,vicces,őszinte,és nemkövér csajok tetszenek,mégis volt már nálam magasabb és csendes típusú barátnőm is.Magamat nem tartom jóképűnek,mégis volt akinek tetszettem már,meg olyan is,akinek nem.De soha nem jöttem össze olyan csajjal,akim számomra nem vonzó.Sőt,még néha válogathatok is,mert vicces,értelmes,kedves,őszinte srác vagyok,és sokaknak ez jobban számít,mint az,hogy picit túlsúlyos.Na persze a sikerhez úgy is kell hozzá állni a dolgokhoz.Mondjuk most nincs csajom,de majd lesz.
2012. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

lehet esélye ha a szép csajnak olyan az ízlése hogy éppen bejön neki az adott fiú "rondasága".

nekem is tetszik egy bizonyos fajta rondafiú

az olyanok akiknek hatalmas nagy barna szeműk van és egymástól távol van a két szemük, fura széles a homlokuk és görbe a szemöldökük nem olyan egyenes mint a legtöbb magyar pasinak, nem olyan mint a legofiguráknak na :D

és szeretem ha aránytalanul rövid a felkarjuk meg a combjuk és jó soványak... olyan 170 centi mondjuk és hozzá 48-50 kiló.

meg szeretem ha jó sötét, sűrű szőrösek kivéve a hátukat meg a mellkasukat.

na az ilyesmi ronda srácok nekem tetszenek pl.

2012. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sírok sírok
2012. nov. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van, akkor van esélyed.
2012. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A csúnya nők többnyire a legelcseszettebbek lelkileg, sokkal gonoszabbak mint a szép vagy átlagos társaik.
2012. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szerintem a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak mint a külső.. ez az én véleményem..
2013. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

egy faszt, am. én tipikusan a lefestett rondafiú vok megspékelve némi izommal meg egy kicsit nagyobb testmérettel. Mondjuk rövid felkar az jobb, mert jobban fejlődik ha edzel, tudod (mezomorf). Mondjuk én ráhajottam "egy csúnya" csajra, hát az valami iszonyat bunkó sztem facen nem jelöl vissza(ez még nem is baj aannyira),

neveletlen, rikácsoló dumagép stb. gáz h ebbe vok szerelmes? :D


16/f, békéscsabai voltam.

2013. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!