Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvárják a normális lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárják a normális lányok, hogy a fiú fizessen a randin MINDENT?

Figyelt kérdés

Én 16 éves fiú vagyok, és szerintem -főleg az egésznek az elején- NEM kell a fiúnak fizetnie a dolgokat a randin. (De nem is gondolok itt sülthomárra, max beugrunk valahova egy kis hangulatos forrócsokira, eleszegetünk egy péksütit valahol meg hasonlók)

Szerintem kifejezetten pénzéhes és szemét dolog (már bocsánat) a lányoktól, ha elvárják a sráctól, hogy mindent fizessenek nekik apuci pénztárcájából -főleg ha abban sincs elég. (Most a sráccal randizik vagy a faterjával???!?!) Max onnantól lenne az egésznek értelme, ha a srácnak már saját keresete van, de onnantól is elég mocsok dolog tud lenni.


Én nekem az teljesen természetesnek tűnik, hogy a randin a lány kifizeti a saját dolgait (főleg az első randikon) de több lány osztálytársam is lebunkózott, hogy ilyet merek gondolni..

Most akkor ki mi van?



2012. nov. 23. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Igazad van! Ugyanannyi pénzük van (ha nem több) és mégis elvárják. Ilyenkor nem hangoztatják azt a híres egyenlőséget:D
2012. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl. elhívsz egy lányt, akkor 1. randin még fizess te (nyilván te hívtad el azért...). De hogy mindig a fiú fizessen, szerintem azt csak olyan lányok várják el, akik ki akarnak használni. Én mondjuk személy szerint mindig fizetem a sajátomat. Ez így fair.
2012. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A normális lányok nem várják el :) fõleg az elején. néha jól esik ha meghívnak valamire, de viszonozni is szoktam. 16/L
2012. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

szerintem a csajok fizessék az övékét de ha a pasi azt mondja, hogy nem kell ő fizeti még ha csak jópofizásból is akkor ne lepődjenek meg a pasik ha nekik kell fizetni :D

L/18

2012. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ. Alapvető illemszabály és semmi köze ahhoz, hogy lányról, vagy fiúról van szó, hogy ha meghívsz valakit valamire, azt te fizeted. Ezt jelenti a meghívás.
2012. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szerintem meg PONT az első randin kéne a lánynak a sajátját fizetnie, mivel akkor még egyáltalán nem biztos, hogy lesz második is vagy bármi más.

Amúgy, lányok, ti mennyire tudjátok értékelni a teljesen ingyenes randikat? Pl séta egy szép parkban meg hasonlók?

2012. nov. 23. 19:18
 7/19 Bino ***** válasza:

Én jobban szeretek parkokban sétálgatni:)

Első randin sőt végig én fizettem az én dolgaimat.

16/L:D

2012. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A normálisak nem. Ne fizess egy lánynak semmit az első randin, és akkor könnyen kiderítheted, h normális-e!
2012. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A normális lányok,nem várják el.
2012. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

"Ne fizess egy lánynak semmit az első randin, és akkor könnyen kiderítheted, h normális-e!"

Aha, hívd meg egy italra, vagy egy sütire, aztán mondd neki, hogy ez a meghívás nem olyan meghívás, úgyhogy fizesse csak ki szépen a sajátját! Esetleg még megkérheted, hogy vegyen neked nyalókát, ha úgyis ott van! Sok szerencsét! :D

2012. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!