Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy fiu csak szexet akar vagy erdeklodik is irantam?

Figyelt kérdés

Kedves velem es figyelmes is altalaban, de volt mar, hogy csak neztem, hogy mi van?

Volt, hogy nem irtam neki vissza sms-t, mert szexrol volt szo, aztan egy egesz estes sms! vita lett belole.

Aztan volt, hogy mondtam neki, hogy en egy eros ferfit szeretnek magam mellett, erre ugy megharapta az orromat, hogy majdnem bogtem a fajdalomtol. Ilyesmik.

Van valami teszt, amivel megtudnam, hogy mi a helyzet igazan? (Bar asszem, hogy tudom, ahogy igy visszaolvasom magam, de azert jo lenne 1-2 hozzaszolas)


2012. nov. 25. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezekböl pont nem derül ki. Halottam már olyat is h 1 évig volt 1 pasi a csajjal csak h lefeküdhessen vele. Szerintem akkor komolyak a szándékok ha pl bemutat a szüleinek stb.
2012. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Óvakodj olyan pasitól,aki az orrodba harap! :D Legközelebb a nyelvedet harapja le,vagy mi van?!
2012. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt az idö dönti el, szerencsére a legtöbb fiú hónapikig nem szenved egy alkalomért.
2012. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Volt mar szex, csak zavar, hogy igazabol nem kerdez szinte semmit az eletemrol, az udvarias milyen volt a napodon kivul.

Azt mondja, hogy fontos vagyok szamara, de amikor azt mondtam, hogy inkabb varnek a szexxel, akkor majdnem szakitottunk. Mondvan o mar megegette magat csunyan parszor, szoval nem kockaztat tobbe.

A szexbe mondjuk belementem a vegen, mert en is akartam. CSak jo lenne valami tampont, hogy hol allok.

2012. nov. 25. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Tampont :-D
2012. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!