Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fog még velem valaha is úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még velem valaha is úgy viselkedni ahogy régen? A többi lent írjatok légyszííí :/

Figyelt kérdés

Fősulin megismertem egy srácot nagyon aranyos, helyes kis csendes igazából nagyon szimpatikus még mindig.

Akkor még nekem barátom volt és elég kusza gondolataim voltak nem igazán volt nyilván való mit is szeretnék.

Akkor biztos, hogy tetszettem a srácnak, mert olyan szépen nyomult, annyira illedelmesen, hogy nem találkoztam még életemben ilyen emberrel aki ilyen profin csinálta volna! Viszont valami történt és valahogy valami oknál fogva szerintem a volt barátom miatt elkezdtem taszítani egy-két embert ( nagyon csúnya dolog, és igen erre mondják, szerintem, hogy majd a sors vissza adja) velük együtt ezt a fiút is. Szakítottam a barátommal eltelt egy kis idő, találkoztam ezzel a fiúval egy buliba és már nem úgy viselkedett. Az idők során ledobtam pár kilót ami előnyömre vált, de ugye nem minden a külső ..hmm mennyire igaz....párszor rá írtam, de nem kérdezett soha vissza, és rossz. Még mindig egy suliba járunk és vonz valami ami benne van, de nem merek nyitni felé, mert amikor ő engem megkedvelt én haverkodtam, most már máshogy nézek rá mást látok benne, hiányzik az a kapcsolat ami akkor volt és vágyom valami másra. Szerintetek, hogy tudnám ha nem is a régi viszonyt, de valamit összehozni, hogy ne legyen ez a közöny...Vagy ezt már elbuktam?


kérlek írjatok, esetleg valaki volt már hasonló helyzetben? akkor mit tett? :S



2012. nov. 27. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha annyira rendes volt amikor udvarolt miért taszítottad el?
2012. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
megijedtem ... barátom volt és ezért :/
2012. nov. 27. 22:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is fősulis vagyok. :) Írtam!
2012. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fordult a kocka, es most neki van baratnoje.
2012. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nincs barátnője...egy időben volt
2012. nov. 27. 22:48
 6/11 A kérdező kommentje:
vissza írok :)
2012. nov. 27. 22:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem voltunk közös buliban, úgyhogy nagyon remélem nem Te vagy, mert be fogok kattanni ha most meg vissza akarsz kapni...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem nem nyugi, ez a srác alacsony :)...a helyzet aranyos, de látod ezért jó kérdezni itt, mert sok egyforma helyzet van
2012. nov. 28. 09:01
 9/11 A kérdező kommentje:
nem tudom miért aranyost írtam :D helyesbítenék bocsánat: a SZITUÁCIÓ UGYANAZ
2012. nov. 28. 13:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt én sem, annyira nem volt aranyos a helyzet mikor közölte :)

Lehet nekünk kellene összejönnünk ;D

2012. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!