Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első randitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első randitok?

Figyelt kérdés

Mi történt?

Hol voltatok?

Amikor találkoztatok hogyan köszöntetek egymásnak?

ÉS amikor búcsúztatok?



2012. nov. 29. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Sétáltunk a Duna parton, először csak úgy köszöntünk sétáltunk egymás mellett, aztán megcsókolt egy idő után, megfogta a kezem. Búcsúzáskor már csókkal köszönt el..
2012. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tisza parton sétáltunk, megvacsoráztunk, elmentünk moziba, sokat beszélgettünk, a végén csókkal váltunk el, történt ez 5 éve, azóta együtt vagyunk.
2012. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szép emlék.:)Amikor találkoztunk puszit adtunk, majd kézen fogva(már jól ismertük egymást..de ez hosszú) elsétáltunk a Körös parton egy padhoz. Ott beszélgettünk, majd megcsókolt. Utána kézen fogva mentünk hazafele is, egy darabig hazakísért, majd csókkal búcsúztunk.:)
2012. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
mekiben voltunk és közben fbztünk egymással
2012. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két arcrapuszival köszöntünk.Sétáltunk egy erdős helyen.Nagyon zavarban voltam,alig mertem ránézni,szegény azt hitte nem is érzek iránta semmit :D. Búcsúzáskor megöleltem,majd ugyanúgy két puszival váltunk el.Utólag nagyon sajnálom hogy olyan félénk voltam 18 éves létemre és nem mutattam ki legalább egy kicsit h odáig voltam érte.3 nap múlva összejöttünk,ennek már két éve.20/L
2012. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!