Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt valaki, aki szolnoki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki szolnoki, és leszbi vagy biszex?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, (azt mondják szép) és titkos leszbi kapcsolatot keresnék Szolnokon. :) ki van itt szolnoki és nagyjából korban hozzámillő lány?:)

#biszexualitás #leszbikus #leszbikapcsolat
2012. nov. 30. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Van. De miért "titkos kapcsolatot" keresel?
2012. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha írsz elmondom.. :) akkor szolnoki vagy?:)
2012. dec. 1. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azért akarod titokban, mert nem vagy nyíltan leszbi. Vagy esetleg fiúd van?:O

Egyébként én sem mondtam még el senkinek a környezetemben, hogy mi a helyzet, és én is keresek valakit. Csak sajna nem vagyok szolnoki..

2012. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bi vagyok.:-) az előző:-) nincs barátom. :-)
2012. dec. 4. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok budapesti de elképesztõen sokat járkálok le szolnokra tudod rokonok meg minden.... úgyhogy nekem írhatsz biztosan válaszolok :'D
2012. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szolnoki vagyok és bi, de max barátságot tudok neked ajánlani. :D Ha az megfelel, írj nyugodtan~
2013. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia, már eltelt két év, szóval idősebb vagy:)

szívesen ismerkedek veled, ha benne vagy. írj ha még van kedved.

2014. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!