Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyesmi autóval és lakással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetési István kérdése:

Ilyesmi autóval és lakással van értelme csajozni vagy ez kevés és nem ezen fog múlni a dolog?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 2. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

majmokkal semmi pénzért nem randizom..

majmoknak az állatkertben a helye..

2012. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mért lenne kevés?? Nemtudom , hogy te ezt a házat mért lakásnak hívod de jól van :) Amúgy nem ezen fog múlni, mellesleg az hogy bmw-d van semmit nem jelent! Mondjuk nekem elég cigányos beütésnek tűnik az egész, 'azok' ugye meg úgyis belterjesek szval nyugodtan csajozz csak ! :D
2012. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ide jársz füvet nyírni? Akkor már nagy ember vagy!
2012. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
honnan töltötted le ezt a képet?
2012. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem szabad általánosítani így, hogy : ''a nők a pénzre mennek'', ''a férfiak a hírnévre''. Mert például az én jó anyám, apámban nem a pénzt látta, íme itt egy kivétel. Vannak nők akik a pénzre hajtanak, de nem mindenik. Ugyanakkor vannak olyan férfiak és nők akik a pénzre és a hírnévre hajtanak, de nem mindenik.

Ha feltennék itt egy olyan kérdést, hogy közületek lányok, akik ezt olvassák, kik azok akiknek a pénz a legfontosabb? Illetve kik azok akiknek nem a pénz a legfontosabb? Biztos vagyok benne, hogy az utóbbi kapna több voksot.

Meg mi ez a kérdés, hogy: Ilyesmi autóval és lakással van értelme csajozni? Tudjuk mire gondolsz, igen kell a pénz, a mai világban pénz nélkül nem létezhetsz. De a pénzéhes nő, "nem jó nő".

Ha meg a jó nőt a csinos, bombázó stb nőre érted, akkor írd azt. A jó nő mást takar szerintem.

Akinek meg az a jó nő, amelyik pénzéhes az menjen húzza le magát valahol.

Amelyik nőnek az érdek a fontos, és amelyik pasinak az anyagi hatalom, az már rég nem jó.

2012. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Rohadtul kevés. De úgy értem, hogy több és jobb kellene, hanem NEM ÉRDEKEL.
2012. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sztem a legtöbb csajnak megteszi.
2012. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem spec. sok lenne. Én azt szeretem, ha a partneremmel kb. azonos szintről indulunk és KÖZÖSEN teremtünk meg mindent magunknak.
2012. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
megint te....
2012. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Nézd meg, itt a válaszomban összeszedtem annyi kérdését, amennyit megtaláltam! :D Elég hardcore, mi?

2012. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!