Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » GEy másfél éves kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GEy másfél éves kapcsolatot mivel lehetne feldobni? Hogyan "randizzak" 2 fillérből? :-S Részletek lent

Figyelt kérdés
Igazából több, mint másfél éve járunk barátnőmmel, és nagyon szeretjük egymást. Egyikőnknek sem telik igazán semmire (mozi, étterem, stb.), de nagyon szívesen elvinném valahova. Mindig azt mondja, hogy nem kell elvinnem sehová, de én akkor is elviszem, mert makacs vagyok.:-D A probléma, mint írtam, a pénz. Ne értsétek félre, nem skót vagyok, tényleg nehezen telik rá. Ebben kérném a tanácsotokat.
2009. aug. 18. 22:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy* másfél éves...
2009. aug. 18. 22:40
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem probálj valami plusz melót kerizni s hanem vidd oan helyre ahol pénz nélkül is lehet szórakozni...
2009. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Egy nő drága mulatság. Dolgozz.
2009. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy piknik a szabadban?
2009. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kaját akkor is kell venni XD
2009. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Álljatok ki a Margit-híd szélére, hidd el, percek alatt nagy lesz a buli.
2009. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolso LOL :P
2009. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egy kis romantikus vízparti sátrazás esetleg? Egymás karjaiban nézni a naplementét...
2009. aug. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!