Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyiket lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyiket lehetne hamarabb megvalósítani, hogy sikeresebb lehessek a lányoknál vagy melyik az, amelyikkel több lányt tudnék magamhoz vonzani?

Figyelt kérdés

1. Kondis gyúrással

2. Menő Páwa ruhákkal, parfümmel, valami jó frizurával

Ja és alacsony, sovány srác vagyok.



2012. dec. 2. 22:44
1 2
 1/15 Dubliners ***** válasza:
2.
2012. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1.
2012. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mind2 túlzás, legalábbis nekem. Soványból inkább vékony, de szálkás, formás, férfias legyél, de kigyúrt állat. Páwa ruhákat pedig ne vegyél fel, elég ha szépen, számodra előnyösen, stílusosan, egyéniségedhez illően öltözöl. A parfüm oké, de nem kell túlzásba vinni. Frizura terén pedig keresd meg azt, ami a legjobban illik az arcodhoz! :)


Ennyi.

2012. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Nagyon el vagy tévedve te gyerek... Alakítsd ki inkább az egyéniséged, arra buknak a lányok.
2012. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igazából egyikkel se, mert ez nem így működik. Ordít valakiről, hogy csak azért gyúr/hord páwa ruhákat, hogy nője legyen. Az izmaid/gönceid nem fognak helyetted csajozni. Azért tanácsolják, hogy menj el gyúrni, mert magadnak tetszenél jobban, és kicsit több önbizalmad lenne. Azt tudnám, miért írom e ezt neked mindig...
2012. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Menő ruhákka egyértelműen. A kondis eddzés az csak fanatikusoknak való. CSak akkor csináld, ha semmi más nem érdekel, erről szól az életed, és midnen más csak másodlagos, ja és van minőségi kajára az eddzés mellé havi 100 ezer forintod minimum. Ekkor is kb. 1 év mire látszik, tíz év mire igazán kemény leszel. De csak ha komolyan veszed. Ha meg szteroidozni akarod magad, akkor gyorsabban nősz, de meghalsz tőle szívelégtelenségbe, mehetsz májcsere műtétre, ja és senkiben nem bízhatsz,hogy igazi szteroidot ad -e el neked, vagy csak motorolajat ampullában. ÁTvágnak, te meg megmérgezed magadat.Ha igazi szteroidot szerzel, akkor meg jó ,de hosszú távon tönkrevág, meg csak akkor való neked, ha embertelen 120 kilós kétajtós szekrény akarnál lenni izomból. Az nem eszétikus már akkorában. Vigyázz.

A kondis életmód nem való mindenkinek. Kemény, húzós téma.

Inkább változtass a stílusodon, a frizurádon, az öltözéked legyen stílusos, menő, divatos, azt is szertik a lányok. Borotválkozz, szolizz, és jó leszel.

Ha alacsony vagy ,akkor is kigyurhatod persze magad, de akkori is kisöcsi leszel a magasabb lányok közt. Alacsony, 160 centis lányoknál meg arathatnak simán a stílusos vékony alacsony srácok hidd el!

2012. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hatos: Amit a kondizásról írsz, az egész egyszerűen nem igaz.
2012. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csak engem idegesít ez a "páwa" dolog? Nincs ilyen szó, az isten áldjon már meg. Nem kell minden baromságot átvenni a fogyatékosoktól.

A kérdésedre válaszolva, miért nem megy a kettő együtt? Menj el gyúrni, vagy sportolni akármit és mellé öltözz jól és divatosan. Bár egyik se ér semmit, ha nem olyan természet vagy ami megfogja a lányokat.

2012. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tíz év óta eddzek, de én szteroidok nélkül eddzek. Jó szintet értem el. A kezdők az első évben szinte semmit nem éreznek az eddzésből ,nem tartják magukat a szabályokhoz, nehezen állnak át az életmódra, ezért kell a legötbbnek minimum 1 év hogy látszódjanak az eredmények. De tiszta ,szteroid nélküli eddzésmunkával sok év kell,hogy komolyan nézzen ki az ember. A szteroidosokat meg lehetetlenség méretben utolérni. Nagyon is igaz. Tiszta eddzéssel ha eleve vékony alkatú vagy 100 kiló felé sose jutsz el. Vagy csak nagyon jó genetikával.

Ami pedig a szteroidokat illeti, kereskedelmi forgalomban hívatalosan egyet sem árulnak, nincs gyógyszerészeti módon bevizsgálva a tisztasága, vagy hogy azt kapod amit vennél. Úgy vágnak át ahogy akarnak, általában egykét delaer árulja az öltözőkben. Én ezt szoktam látni. Szteroidokkal hónapoka alatti is lehet gyorsan nőni, gondolom ez sem vitás. Schwarzenegger már a 80 as évek elején májcserés volt. Ez sem vitás. Rengeteg testépítő puszutlt el szívelégtelenségben, nyakamat tenném rá,hogy Michael Clark Dunkan szíve sem véletlenül állt meg. Szarrá volt koxolva. Igazából nem tudom mit írtam rosszul.

2012. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha lenne egyéniséged.
2012. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!