Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy a csúnya fiúknak érdemesebb prostizni járniuk, mint megalázniuk magukat a lányoknál a folyamatos próbálkozások utáni visszautasításokkal?

Figyelt kérdés
Aki csúnya az törődjön bele, hogy sosem fog szép barátnőt kapni, tessék elmenni prostizni! Csúnya lány a csúnya fiúknak sem kell, ahogy csúnya lányoknak sem kell csúnya fiú.
2012. dec. 4. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Még prostinál sem voltam, de lehet majd kipróbálom!
2012. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább várok még, hátha akad egy vak csaj (aki lát, annak úgy sem jönnék be, de valószínű a vak lánynak sem, mert túl alacsony vagyok), de inkább, mint hogy ne tudjak elszámolni a lelkiismeretemmel, hogy egy prostival vesztettem el. (Pedig már nem vagyok fiatal)
2012. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, amit mondasz. Egyszer együtt utaztam buszon egy vak lánnyal, aki nagyon gyönyörű volt, épp az esetem, szegényt nagyon sajnáltam, de fura mód egyből az jutott eszembe, biztos már úgy megszoktam,hogy neki sem kellenék a külsőm miatt. Figyelj, előle sem lehet titkolni, hogy ronda vagy, mert a barátnői, akik látnak elmondanák és akkor már is kiábrádnulna belőled, ennyit erről. Én elmentem prostizni és nem bántam meg, úgyhogy másnak is ezt tudom javasolni, tessék prostizni, olyan nővel voltam, aki egyébként kigúnyolt vagy lenézett volna, de a pénzemért megtisztelt engemet, ennél csodásabb érzés ritkán van az életben, mint hogy egy bombázó teper érted, hogy neked jó legyen.
2012. dec. 4. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:
ez butaság. nem a szépségen múlik. én prostival vesztettem el pedig nem vagyok csúnya. míg nálam sokkal rondábbak falják a barátnőket. prostihoz járni nem érdemes. az esetek nagyrészében jobban jársz ha inkább kivered.
2012. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csajozáshoz nem a kinézet a lényeg..Higyj nekem... én nem tudom mennyire vagyok helyes, jóképű... de volt olyan csaj aki bejött 10-es skálán 1-esre értékelt de volt aki szintén bejött és 10-ből-10re értékelt... de volt olyan csaj akire rá se tudtam nézni olyan randa volt... az is adott 0-át jó, most lehet, hogy ez dedósan hangzik, de remélem érted mire akarok kilyukadni MINDENKINEK MÁS A SZÉP! tessék elfogadni :) az, hogy nem találkoztál olyannal aki téged igy szeret az azért van mert itt vered a nyálad a gép előtt és mert "prostizol" akkor prostizzál...de az nem ugyanaz mint amikor este felkelsz arra, hogy a barátnőd simogat vagy valami.. hidd el nem ugyanaz ;)
2012. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és kimaradt, hogy nekik a megjelenés, a szöveg a lényeg :) előző voltam :)
2012. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az átlagos pasiknál tényleg előfordul, hogy valakinek bejön, valakinek nem. De aki ronda, mint pl én is az mindenkinél ronda. Nincs mese.
2012. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én se vagyok és szépség, 24 éves vagyok próbálkoztam lányoknál de mindig elutasítást kaptam. Konkrétan volt olyan, h a képembe kaptam, h randa vagyok. Én ezt el is könyveltem magamban, s eszerint éltem. Prostihoz nem mentem mert inkább maradok szűz mintsem egy prostival legyek. Az elveim ellen vall ez. (nem nézem le azt aki prostival veszítette el, csak én nem akartam azzal) Aztán megismerkedtem mostani párommal, aki eleve 8 évvel idősebb mint én, és neki nem tom miért de bejöttem külsőre. De itt nem a külső számít, mert ő is megmondta, h nem vagyok egy Adonisz, és még csak az esete se vagyok, de a belsőmet nagyon megszerette, és vmiért ő se tudja de külsőre is bejövök neki. Ő vette el a szüzességem, igen 24évesen!

Amit mondani akarok, h lehet valaki csúnya, de nem mindenkinek, van valahol valaki, akinek bejön az illető, csak meg kell találni és meg kell hódítani. Igen a csúnya fiúknak ez nehezebben megy, mert 20lányból 19 tuti rondának tartja, és az ilyen eleve hátárnyból indúl, de ha belsőleg jó ember vagy el fogsz kellni, mert kiáhba vagy jóképű, ha belül rohadsz, nem fog senkinek se kelleni, max szexre, ám egy jó kapcsolat, sokkal jobb ennél. Mikor este párod hozzádbújik, csókot lehel ajkaidra és füledbe súgja mennyire szeret, Nincs is ennél szebb érzés. :)

2012. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!