Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti miket kérdeznétek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miket kérdeznétek meg egy 30-as nőtől?

Figyelt kérdés
Ami nem is túl tolakodó.
2012. dec. 6. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
van egy 20-asod?
2012. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ASOT ***** válasza:
ezt nem értem
2012. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen kapcsolatban vagytok, mit akarsz tőle, mióta ismered....
2012. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
D,ugunk vagy csak cumizol ?
2012. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
10:12 : Még csak ismerkedés.
2012. dec. 6. 10:37
 6/12 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem egy 30-as nőtől is hasonlókat lehet kérdezni, mint akár egy huszonévestől, de ez annyira személyiségfüggő, mert a 30-as is lehet gyerekagyú, vagy primitív, lehet koravén is, vagy jó fej, aki fiatalos és mindenről el lehet vele dumálni.

Szerintem nem tolakodó, ha rákérdezel a családra, hogy egyedül él-e, mik a tervei, akar-e még tanulni, szereti-e a munkáját, hova jár szórakozni, mozi vagy színház párti-e, háziállat, ha jó fej, akkor azt sem kellemetlen megkérdezni, hogy a családja nem cseszegeti-e, hogy kéne már unoka, férj stb., mint sok hasonló nőt, de ez úgyis adja magát, útközben lehet észrevenni, hogy valami tabu téma, vagy meg lehet-e még kérdezni. Ez a válaszaitól függ leginkább, na meg az arckifejezésén :)

2012. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
családos-e, van e gyermek, önálló lakás, hobbik, kedvenc kaják stb
2012. dec. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, tőlem harmincas nőként pl. ismerkedéskor olyanokat szoktak kérdezni, hogy "szereted az anál?". :)

Na ezt pl. ne kérdezd. :D


Megmondom őszintén, ez attól is függ, hogy hogyan ismerkedsz. Mert nekem pl. netes ismerkedés során naponta 8x kell megválaszolnom a "mivel foglalkozol", "milyen napod volt", illetve a "miért romlott meg a házasságod" kezdetű kérdéseket, és néha már kicsit unalmas. Én kimondottan örülök az üdítő kivételeknek, amikor azt érzem, hogy valaki tényleg a személyemre kíváncsi, nem a körülményeimre. És ha utána jönnek ezek az "általános" kérdések, akkor már ezekről is sokkal szívesebben beszélek, nem csak gépiesen válaszolgatok.

2012. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem ne kezeld 30-as nonek.

Ha te mar eleve igy kezeled, hogy 30-as, akkor valami zavar benne teged vagy megfelemlit, h 30-as

O is egy no, ugyan olyan erzesei vannak, mint masnak.


Csak beszelgess es a mondandoibol kiszurod a kovetkezo kerdesed. Ebbol latszik, h erdeklodsz.

Hol voltal nyaralni legutobb? -Romaban

Mi volt a legerdekesebb neked itt? - a szokokut

Miert? -azert mert allt mellette egy kiskutya aki a penzdobalokat nezte

Te is dobtal bele penzt? -igen

Ezek szerint hiszel abban, hogy szerencset hoz. -eltalaltad


Na, mit szurtel le errol a norol?


Szeret utazni. Szereti a kulturat, a hiedelmeket, meg lehet, hogy babonas is. Sot, meg az aranyos kutyakat is szereti, es nem fukar, hogy bedobjon egy pennyt a kutba, mert van kivansaga, amit szeretne, hogy valora valjon. (mint mindenkinek.)


Segitett?

2012. dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Háry János ***** válasza:

Ha jól sejtem akkor te még huszonegy-két éves lehetsz, és éppen egy MILF-et készülsz bekúrni?

Ha nem akarsz tőle tolakodó dolgot kérdezni, beszélgess vele.

2012. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!