Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy és hol lehet barátkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és hol lehet barátkozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid és tömör lenni.

Szóval itt vagyok 20 évesen (F) és, hát nincsenek ismerőseim nem is nagyon voltak, és kapcsolatom se volt még.

Az a tipikus kis csendes emberke vagyok akivel nincs nagyon bajod mert nem ismered, akiből mindenhol van egy a munkahelyen, osztályban, akárhol. Nem szeretek megnyílni senkinek, mert hát az önbecsülésem eléggé a padlón van, meg egyébként se vagyok az a barátkozós fajta.

Egy ilyen ember hol tudna barátkozni, vagy inkább ismerkedni, mert már azért jó lenne valakit találni.

(Iskola kizárva, mert avval egyenlőre végeztem.)



2012. dec. 6. 22:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. dec. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A kérdező?
2012. dec. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
igen :) hátha pesti, segítenék neki csajozni ha cserébe nem egyedül kell mennem ;)
2012. dec. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
kezdj el sportolni. ott lesznek emberek akikkel beszélned KELL.
2012. dec. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pesti.

Egy kis alapvető testedzést szoktam csinálni itthon

,de igazából nem dobott semmit az önbecsülésemen, mert még mindig "nem rakok le semmit az asztalra vele".

De igaz ott is ki lehetne alakítani valami kis szociális kapcsolatot, majd lehetséges megpróbálkozok vele, ha munka után lesz rá energiám.

Am. Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. dec. 7. 07:05
 16/17 anonim ***** válasza:

4 eske vagyok


direkt írtam úgy, hogy utszán hiába vagánykodsz:)

2012. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Mi a "vagánykodás" abban, hogy kijavítottam a kis trollkodásod?

Hát te se lehetsz több 12-nél kedves 4-es

2012. dec. 7. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!