Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú és állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és állítólag én is neki. nagyon jóban vagyunk. De nem nagyon beszélünk élőben csak fészen. Mit csináljak h tudja h tetszik nekem de ne mondjam ki neki?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 14:41
 1/4 wap93 ***** válasza:
Beszélj vele élőben és fogd meg a kezét.
2012. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát az a gond hogy kis jelekkel mint pld: (kézfogás,elpirulás,mosoly)tudnád éreztetni azzal a fiúval csak az a gond hogy valamelyik olyan hülye hogy észre se veszi hogy tetszik egy lánynak bár nem tom ha megcsókolna könnyebb lenne mert akk tudnád hogy szeret de ez így nem egyértelmű szóval szerintem mond meg neki amugy is a fiúk nagyon szeretik ma egy lánytól azt hallják hogy "szeretlek" szóval nem tudom valahogyan kezdeményezz elöszőr csak elpirulás kézfogással de ha az nem vállik be akkor mond meg neki hogy mit érzel
2012. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon sokat beszélünk csak mostmár nincs annyira közös téma. és facebookon szeretném megmondani ezt hogy?
2013. jan. 4. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
szia,ebben a cipőben vagyok,azzal a különbséggel,hogy én már elmondtam neki,csak az a gáz,hogy facebook-on...visszagondolva tuti nem így tettem volna,de mindegy,annyira rossz húzás nem volt,ha érdekel írj egy üzit és elmondom.:)
2013. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!