Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltak az olyan lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltak az olyan lányokról, akik nagyképűek?

Figyelt kérdés

14-15 évesen olyan nagyképűek hogy vissza sem írnak..

Ez csak nekem "visszataszító"?

Főleg hogy néha össze is futok vele a faluban..

Ha találkoznátok vele élőben,akkor hogy reagálnátok ha meglátnátok hogy jön veletek szembe?


2012. dec. 8. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:

"Ha találkoznátok vele élőben,akkor hogy reagálnátok ha meglátnátok hogy jön veletek szembe?"


Most erre milyen választ vársz, hogy szembeköpnénk vagy mi? Ki nem sz.rja le az ilyen embereket, legyen az kislány vagy kisfiú.... Felnőtt emberek nem problémáznak ilyenen

2012. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyuk is olyat írnék ami nem ide való nagyon utűlom az olyanokat akik teszik magukat!-+
2012. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Több arckrémet használnak.
2012. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd a pcsaba mar.

Nem latod hogy nem erdekled???

Gondolom folyton nyomulsz,vagy nyomultal es a csaj nem gyoz levakarni magarol te meg nem veszed a lapot ;)

2012. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Régebben voltam társkeresőn ott elég sok levelet kaptam. Mindíg udvarias voltam, de sosem volt jó akit elutasítottam azok gyakran leribancoztak miatta. Inkább már nem írok semmit
2012. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4.!

Nemrégen költöztek ide,anyukámmal beszélt pár szót,mert boltos édesanyám.

ÉS onnan tudom hogy egyetlen barátja sincs neki itt a faluban..ezt most tudtam meg..

Szép kis csaj,16 éves vagyok.

Egyébként már párszor összefutottunk,és köszöntünk egymásnak.

Most először irtam rá,hátha lehetek a falubeli barátja,mert uyge nincs neki egysem a faluban.

NA ehhez mit szól,te kis tudós professzor? ;))))

Vagy talán nyomulásnak számít??

2012. dec. 8. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Ember! Még egy faluban is ráírsz??? Nem csodálom, ha nem foglalkozik puha p*csökkel, és ezt Te a nagyképű jelzőt szórva, magadra veszed!!!
2012. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondom hogy csak 1x találkoztunk nem érted??
2012. dec. 8. 19:05
 9/10 A kérdező kommentje:

Nyugi nem neten ismerkedtem volna meg vele,nemvagyok kisfiú már.csak meg akartam kérdezni nincs-e kedve kijönni..

De itt úgylátszik mindenki ismer mindenkit..

2012. dec. 8. 19:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Légy férfi, menj el hozzájuk, nyomd meg a csengőt!
2012. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!