Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Első randi után van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első randi után van, hogy ti keresitek a pasit?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fiu vagyok,sok sok randim volt,de ilyenre még nem volt példa,hogy engem keressenek elöször
2012. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Alap hogy a pasi keressen 1-2 napon belül. Ha nem keres, akkor annyi. Vagy még azonnal utána egy sms, hogy jól érezte magát.

Ha nem keres, akkor ennyi volt.


Ilyenkor nem a nőnek kell!

2012. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ra pelda, hogy kerestem, de sose jott ossze a masodik randi. Gondolom azt gondoltak, hogy tulsagosan 'ketsegbe esett' vagyok. Pedig csak tenyleg erdekelt a pasi es nem szeretem ezeket a hulye a szabalyokat.
2012. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek az értelmetlen szabályok vazz'. Itt bezzeg nincs egyenlőség meg ilyenek... Persze mindenhol méshol igen + kvótázás meg a többi badarság. Jellemző.
2012. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze, mindig helyzete válogatja.

Bár régimódi vagyok ilyen téren, ha valaki nagyon érdekel, akkor nem várom a csodát, hanem lépek :) Vőlegényemet is majdnem én hívtam el randizni, de végül beelőzött.

2012. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy alakul a randi, hogy egyértelmű a vonzalom, akkor szerintem hülyeség minden taktikázás, hogy ki lép, ki nem lép... én egyébként sem szoktam foglalkozni ilyenekkel...
2012. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére eddig mindig a pasik kerestek:) Ha nem keresne sokáig, akkor biztosan megdobnám egy "miújság van" dologgal, csak hogy tudjam hogy áll a szénánk.
2012. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erre nincs szabály, ha az első randi jól sikerült és akartok folytatást, akkor úgyis az fog előbb jelentkezni, akinek a legjobban hiányzik a másik!
2012. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam is mindig úgy volt,h a pasik kerestek!Egyik fiú barátomat,randi után 1-2 nappal kereste a csaj,és neki az nem jött be!Nyomulosnak tartotta a lányt!
2012. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ezzel úgy vagyok, hogy ha a pasinak nem jön be, hogy én is keresem, ha bejön, akkor nem engem keres...

Én nem vagyok "taktikázós", ha valakinek nem jön be az őszinteség és a spontaneitás, akkor nem egymást keressük... :)

2012. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!