Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik így a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a csaj?

Figyelt kérdés
Sokszor nézünk egymásra már egy ideje (2éve) . Volt egy idő amikor kerülni kezdett meg nem nézett rám. aztán jött a nyári szünet..sokáig nem láttuk egymást, aztán jött a suli..újra sokat néztünk egymásra... amikor más csajjal vagyok/szórakozok. mindig gyorsan elmegy.. néha gonoszan néz..miért? Segítsetek légyszi.
2012. dec. 9. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert érdekled őt,de te nagyon vak vagy,hogy észrevedd ezt..
2012. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igaza van az 1. válaszolónak. :D Amúgy hány éves vagy?
2012. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18
2012. dec. 9. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:

(még)Az első válaszoló vagyok.

Szerintem léphetnél felé, már csak azért is, mert ezek egyértelmű jelek..

2012. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2012. dec. 10. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb az lenne, ha elmondanád neki, hogy nem közömbös számodra, hanem hogy szimpatikus neked..

Próbálj beszélgetni vele, nem hiszem, hogy lenne bármiféle veszíteni valód is, tapasztalatot mindenféle képen fogsz nyerni, vagy így, vagy úgy.

De hidd el, a legrosszabb érzés nemn a viszonzatlan szerelem, ahogy azt sokan állítják, hanem a bizonytalanság, amikor nem tudod, hányadán álltok egymással, vagy hogyan közeledhetnél a kiszemelted felé.

Sok sikert!:)

És akármi történjék is(de szerintem csak jó), ne keseredj el,mert legalább tisztázzátok végre a helyzetet.

2012. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. dec. 12. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!