Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen frappáns, kreatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen frappáns, kreatív dolgot írnátok neki?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány a suliból, másik osztályba jár és nem ismerjük egymást csak bejelölt nemrég fb n és először szeretnék írni neki valamit ami után elkezdhetnénk beszélgetni,köszönni egymásnak és így tovább.. csak nem akarom, h egyértelmű legyen, h most ő kell nekem és azt se, h nagyon gáz legyen, nekem csak annyi jutott eszembe, h megkérdezem: szia letudnád írni nekem a házit? holnap vizsgázok :P és utána pedig írom, h jaj ne haragudj félre küldtem :D jobbat nem tudok, ha van jobb ötletetek megköszönném :)
2012. dec. 10. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Kiskarácsony nagykarácsony, bekaphatnád télen-nyáran.
2012. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem baszásra szánom, köszi. normálisat kérnék..
2012. dec. 10. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez jó. :) Vagy a teljesen indirekt: Szia, miért jelöltél be?

Remélhetőleg írja: Egy suliba járunk.

Erre te felhozod, hogy akkor nem ártana tényleg megismerkednetek, nem szereted, ha valaki csak a Facebookon ismerősöd.

2012. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát már kb másfél hónapja jelölt, szerintem sajna nem lenne túl aktuális :'D de amugy jó lenne köszi
2012. dec. 10. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem élőbe beszélj vele!Ha vagy olyan 16-17 akkor hívd meg moziba vagy valami..nem a mai "csajozásnak" megfelelő módszer de ha bejössz neki akkor beválik hidd el:D
2012. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk még semmit, így azért elég öngyilkosság elhívni valakit nem? visszahúzódó lány amúgy is. Ha valahogy elkezdenék vele beszélni akk 1hét után elhívnám kajálni valahova v mozi :)
2012. dec. 10. 16:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem beszéltél vele nem tudhatod milyen is igazából...de ha annyira neten keresztül szeretnél vele ismerkedni akkor inkább facebook cam vagy skype..sokkal személyesebb..de a lényeg akkor is az hogyha ő visszahúzódó akkor megint csak te kezdeményezz, legyél udvarias meg minden ilyen amit a csajok bírnak aztán vagy bejössz neki vagy nem..Sok sikert hozzá:)
2012. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi :D csak mert kicsit furán tartom, h random odamenjek hozzá suliba úgy h ott van a fél osztálya ezért írnék neki először, és szerintetek melyik jobb

h elkérem a házit és utána, h bocsi félre küldtem :'D vagy h szia jössz holnap?:D és gondolkozna, h juj ez most mi :dd és utána írnám, h félre ment

2012. dec. 10. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:
A félre ment semmi képpen se..Először is mert hülyeség másodszor meg gyerekes..Ja, úgy valahogyrandom odamész és megkérdezed hogy nincs e kedve elmenni valahova..a legjobb ha mondjuk a barátnőjével van és csak ők hallják vagy egyedül..de mivel írtad hogy visszahúzódó ezért nem hiszem hogy az egész osztálya a nyakán csüng..másik jó alkalom pedig valami rendezvény a suliban ilyen szalagavató vagy bál vagy olyan amire párt kell hívni, de arra figyelj, hogy egyből te csapj le rá. ha meg nem megy el veled akkor felejtsd el mert nem tetszel neki..ez is benne van a pakliban ha még nem dumáltatok
2012. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!