Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha csajozás terén egyszerűen leblokkolok?

Figyelt kérdés
A problémám h csajozáskor egyszerűen leblokkolok. Lehet h gyáva vagyok vagy félek a csalódásoktól vagy a beégéstől, nem tudom énsem... Mikor előre eltervezem minden jó aztán valahogy mégsem úgy jön össze ahogy én szeretném... Gondolom már sok ilyen kérdés volt de segítsetek pls szerintetek hogy csajozzak, mit mondjak, stb?
2008. máj. 27. 23:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah am egy 18 éves srác vagyok...
2008. máj. 27. 23:47
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Add önmagad, nem kell h megjátszd magad, mert előbb utóbb kiderül. Legyél olyan mint a haverokkal, csak épp ne verekedj velük, meg legyél kedves, meg aranyos.
2008. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még aranyos is tud lenni, ha kicsit szerencsétlenkedik a srác az első pár randin, úgyhogy szerintem ne stresszelj. :) Csak add önmagad. Nem kellenek a csajozós dumák. Néhány egyszerű bók, légy laza - olyan legyél, mint mindig. :) És ha hasraesel a lépcsőn, az se baj, a csaj azt fogja gondolni, hogy "Jaj, szegényem, de izgul, mindjárt megzabálom, olyan aranyos!!!" :)
2008. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess előtte interneten vele. Akkor is, ha már ismered. Utána könnyebb lesz élőben.
2008. máj. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én nem javaslom a neten csajozást. Esetleg téves képet alkot a csaj, és kiderül, hogy élőben nem olyan vagy. Sokkal jobb, ha élőben alakul, hidd el. A másodikon már úgyse izgulsz annyira. :) (válaszoló #2)
2008. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó, de mi van, ha már az elsőre elrontja?

Én arról beszéltem, ha már ismerik egymást látásból, de nem mer hozzászólni. A neten talán könnyeben beszél...

2008. máj. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Végülis lehet, hogy igazad van... :) Mindenkinek más jön be. De azért vigyázni kell a nettel, hogy ne adja az ember másnak magát, mint amilyen. :)
2008. máj. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hello én 17 éves srác vagyok és nekem is ugyanez volt a gondom régen a jelenlegi barátnőmet megszolitani se mertem féltem én is hogy beégek meg minden hülyeség de egyszer csak elkezdtünk dumálni 10-15 perceket max majd egyre sürüsödött később azt vettük észre hogy szinte mindig eggyüt vagyunk majd fogtam magam és elhatároztam hogy lépek mostmár valamit nem bénázok hát nem ugy sült el ahogy gondoltam... elégé bénáztam de észrevette és most már csak 1 jót nevetünk a múlton és hát tetszett is neki... szal sok sikert
2008. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a tanácsokat...megpróbálok alakítani vmit:):)
2008. máj. 29. 22:52
 10/11 anonim válasza:

Ilyenkor általában miről kéne beszélgetne a csajszival?

És hova kéne menni ilyenkor randizni?

2009. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!