Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vonzódom ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom ennyire a szeretetéhes és szeretettel teli, kedves, érzelmes, odabújós lányokhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom miért van ez, de már megfigyeltem, hogy bár elsőre a külsőt nézem én is meg, de ha egy lány szép és jellemre rideg, érzéeketlen, flegma akkor nem tudok már vonzódni hozzá, ellenben, ha egy lány nem olyan szép, de kedves, érzelmes, odabújós, szeretgetős típus, akkor nagyon megkedvelem és folyton ölelgetném, meg, puszilgatnám. Most is sok lány tetszik, de valahogy egyikben sem találom azt, amit keresek. :S
2012. dec. 12. 20:38
 1/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

hát nekem 1ik véglet sem az esetem.

de természetes h az első véglettől viszolyogsz :D

ők az a réteg akik "igazi nőnek" képzelik magukat de közbe maximum wc papírnak lennének jók :)

2012. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves Mókusgyilkos, hogy' mondhatsz ilyet?? Én pl. zsepire szoktam spriccelni! Na... csak azért!! :S
2012. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, netán azért, mert te is szeretetéhes, szeretetteli, kedves, érzelmes, odabújós vagy. :)
2012. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mert talán eddig nem kaptál, annyi szeretetet, amennyire szükséged lett vna (csak azér mondom, mert velem ez van :$)
2012. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én meg wc papírra spriccelek
2012. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!