Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nagyon érdekes beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon érdekes beszélgetést folytattam egy lány barátommal, mi erről a témáról a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kérdezte már több lány barátom is, hogy miért van az, hogy sokszor nem merek/merünk odamenni ismeretlenül egy olyan lányhoz ismerkedni, aki megtetszett az utcán, buszon, vagy ahol épp voltam.


Ezen elgondolkodtam, majd a következőképpen feleltem: Te örülnél neki, ha bátrabbak lennének a férfiak és lemernének szólítani.

A válasz az volt, hogy igen!


Következő kérdés: Örülnél annak ha naponta 20-30-40 férfi próbálkozna nálad? A válasz egyértelmű nem volt, és megkérdezte, ugyan miért próbálkoznának ennyien?


Ha azt mondom, hogy jelenleg van a földön kb 1milliárd férfi, akinek jelenleg nincs kapcsolata, és nem is tud odamenni félelem nélkül egy lányhoz, szerintem nem túlzok. Mindegy, hogy mitől tart, legyen azaz elutasítás, az egója, vagy bármi egyéb. Ha mind az 1 milliárdan felbátorodnának máról holnapra, vajon mi lenne?

Ezt kérdeztem a lánytól.


Erre nem tudott mit mondani. Én meg mondtam neki, hát az, hogy kb naponta 20 férfi próbálna meg leszólítani, és még a kevésbé szép lányokat is rengetegen bombáznák. Ami biztos, hogy egy idő után nagyon idegesítő lenne a nők számára. A nagyon csinos lányoknál már így is sokan próbálkoznak.


Szerintem ez így van rendjén, hogy a férfiak többségében megvan ez a fajta félelem, és ahhoz, hogy ezt legyőzzék igen is helyén van, hogy kell az akaraterő. Szükség van a kudarc megélésére, és fel kell tudni dolgozni, és ezáltal még nagyobb akaraterőre szert tenni.


2012. dec. 14. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ámen. :)
2012. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

túl sok felesleges időd van

inkább gyere át fát vágni:)


24l

2012. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. milliárd?


Én még soha sem mentem oda az utcán senkihez, és nem is fogok.


Túl sok időd van barátom.

2012. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs szükség a kudarc megélésére, ez egy hülyeség.
2012. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyes országokban, pl dél-amerikában, spanyolországban, általános dolog, hogy a srácok leszólítják, a nekik tetsző lányokat. Itthon nem része a kultúránknak.

Egyébként ez lenne a normális, hisz ha megtetszik egy lány, miért-ne mennénk oda hozzá? Szerencsére, sok srác fél a visszautasítástól, így azoknak, akik meg merik szólítani a lányokat, előnyt adnak. Persze nem mindegy, hogy szólítom le, mindenképp kulturált és intelligens formában.

2012. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is mehetek fát vágni?
2012. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Daemia ***** válasza:

Szerintem nem stimmel az érvelésed. Ugyanis az 1 milliárd szingli férfi mellett sztem van 1 milliárd szingli nő is, tehát megoszlana az érdeklődés. 1 nő 1 nap csak 1-2 próbálkozást kapna, annyi meg belefér :-)


Más kérdés, hogy szerintem nem a legjobb módja az ismerkedésnek az utcán leszólítás. Kell valami közös dolog vagy téma, ami alapján kialakul egy beszélgetés. Pl. vásárlás közben, ha meglátsz egy vonzó nőt, akkor ne úgy menj oda hozzá, hogy "szia, meginnál velem egy kávét?", hanem pl. úgy, hogy "szia, szerinted melyik jégkrémet vegyem, a csokisat vagy a málnásat?". Mert erre már ki tud alakulni egy oda-vissza beszélgetés, aminek a végén már nem fog furcsának tűnni egy kávéra meghívás, vagy egy tel.szám kérés.

2012. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tue ko lamyna?
2012. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utcán leszólítani lányokat a legjobb, mivel nappal nem próbálkozik szinte senki. Éjszak a buliban, meg egy rakás lúzer megy oda a csajokhoz, és ég be, mint a fene. Szóval csakis nappal, és csakis az utcán. De nem baj, féljetek csak. Legalább több nő jut nekem.:P Több helyen a világon, pl. Dél-Amerikában a nők szólítják le az utcán a férfiakat. És láss csodát, nem nézik k*rvának őket, mert ott az a normális.
2012. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Mondjuk érdekes, hogy a spanyol ajkú vidékekről ketten két félét mondtok, ezzel a leszólítással kapcsolatban. Aki írta azt, hogy kell valami közös téma, tehát pl vásárlás, utazás, sportolás közben ideális a dolog. Annak igaza van. A lényeg, hogy nyitott szemmel és aktív érzékszervekkel kell mászkálni és ha van elég önbizalmad, akkor mersz kezdeményezni egy nőnél. 24F
2012. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!