Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék leszbikus/biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék leszbikus/biszex lányokkal ismerkedni? L/16

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
angyalkak.hu
2012. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nahát,még 1 divatleszbikus...Akárhol csibe,akárhol.
2012. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

de ezt nem értem ... jó a fiú-fiú dolgon kiakadnak de a lány-lány dolgon csak azért nem mert húúde sexi a két lány együtt .... de gondoljatok bele ezzel csökkennek a lányok száma és csak az olyanok maradnak mint hogy itt az előbb olvastam : "Legyél bátrabb. Múltkor pár meleg barátommal sütit vettünk egy nagyon cuki srácnál, és egyik sem mert kérni tőle, csak én... :D"


-ok maradnak... most gondoljatok bele .... szegény pultos gyerek ...

2012. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egyiket se szeretem,nem vagyok valami elfogadó fajta.De ne is utálom őket.CSak a 2 lépés távolság meg legyen a leszbikkel is,meg a homokosokkal is.
2012. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

pl. itt, épp ahogy csinálod, de ott van a pinkvanilla is, bár ott inkább 20-25+ leszbik vannak.


16/bi/l

Bp.

2012. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
kecskemeten eleg sok van:) amugy 15/l ha szeretnel irj:)
2012. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azoknál a kérdéseknél, amiket már feltettek, pontosan ugyanezzel a címmel... ;)) 18/L
2012. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van :D De ebből kiindulva, gondolom nem véletlenül ugyanaz a kérdés... :)

Ha szeretnél, írhatsz nekem, vagy bárki más, esetleg csak barátkozni is...

2012. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Itt. :-)
2012. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia én szivesen ismerkednék veled!! :-) 16 éves biszex lány vagyok. Budapesten élek!
2013. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!