Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal, helyes, érző, szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, helyes, érző, szingli srácok, léteztek?

Figyelt kérdés
teljesen reménytelen vagyok. iszonyatosan szükségem lenne a törődésre és barátra, de mindenki foglalt, aki szóba jöhetne. nem a külső a legfontosabb persze, de az fog meg. a belső megtart. 20 év körüli srácok, akik magukra ismertek...mivel főnyeremények vagytok, nem akartok párkapcsolatot, inkább kihasználjátok, hogy bárkit megkaptok és csajoztok?
2012. dec. 16. 16:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
13-16 év körüli srácok akik helyesek,szinglik,érzők lyanok léteznek?:o
2012. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon nem lehet erőltetni, majd egyszer eljön az igazi. Az meg, aki ilyen srác, úgysem fogja bevallani magáról. Mindenki más és más személyiség, van aki a párkapcsolatot szereti, van aki élni szeret, sokat csajozni, a felsorolt tulajdonságoktól független.
2012. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
ha kiírod kérdésbe, lehet gyorsabban kapsz rá választ, meg én is a sajátomra:)
2012. dec. 16. 16:43
 4/41 anonim ***** válasza:

Vagyunk persze sokan, csak a többségünknek 0 öncselés, 0 önbizalom, 0 ambíció...


De vagyunk párszázezren :D

2012. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Nincs senkire rairva, hogy melyik tipusba tartozik, igy csak probalgatassal lehet kiszürni :)Am ha valaki erzö az szerintem nem összeegyeztethetö az utolso megallapitasoddal, hogy "inkabb kihasznaljatok"..Minden esetre amikor egyedül vagyok az nem a legjobb, de karpotol erte, hogy a bulikban szabad vagyok :)
2012. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
tudom,tudom, de engem már a megerősítés is megnyugtatna, hogy nem csak álmodozok, és válogatok abból, ami nincs is:)
2012. dec. 16. 16:44
 7/41 anonim ***** válasza:
Ez oké hogy ezek az elvárásaid. Na és te cserébe mit tudsz nyújtani? Te szép vagy, érző és nem az a fajta aki önző módon kihasználja csak a srácokat?
2012. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyire van szükseged, akkor megnyugtatlak hogy vannak. :)
2012. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Léteznek igen.De én nem igazán kötöm le magam.Rövid kis kalandokat szeretem.

Na meg aki megfelel ennek az vagy foglalt,vagy nem akar hosszabb kapcsolatot mint én

F19

2012. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
magamat pont azért nem akartam jellemezni, hogy ne legyen az, hogy egoista vagyok:) de akkor válaszolok: szépnek tartanak, kedvesnek, aranyosnak, és én sem gondolom magamról, hogy rossza csajnak számítanék. de közeledni nem szoktak felém. nem tudom, mivel riasztom azt, aki nekem megtetszik...
2012. dec. 16. 16:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!