Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira vigyek valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira vigyek valami apróságot?

Figyelt kérdés
Csoki vagy vmi ilyesmit

2012. dec. 18. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
a picike farkincádat :)
2012. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

első -.-

Kérdező! Én a barátomtól az első randira (nem ismertem azelőtt) egy doboz Milka Pralinét kaptam:P

Szerintem se vigyél nagy dolgot, kérdezd meg, h milyen fajta (epres, mandulás) csokit szeret, és vigyél neki. Vagy a korodat nem tudom, de esetleg egy szál virágot (nem kell feltétlenül vörös rózsa, pláne, ha nem is ismered.) :) 17L

2012. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Virágot igen, csokit ne. Virágból rózsaszínt, narancssárgát. De csak akkor, ha tudod, hogy otthon nem várja egy kíváncsiskodó anya, vagy testvér.
2012. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok,és a csajszi is
2012. dec. 18. 13:40
 5/10 A kérdező kommentje:
Am korizni megyünk tehát nem tudom,hogy kell-e vinnem bármit is vinnem
2012. dec. 18. 13:43
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

2. 17 vagy, persze hogy örülsz az ilyesminek. :)


Én 28 éves férfi vagyok, és megtanultam, hogy első randira egy nőnek soha nem szabad vinni semmit saját magamon kívül!

Volt idő, mikor kellett, mert illett, és mert a nők ezt tutira értékelték. Manapság 100-ból 95 nő ezt nyálasnak tartja, vagy ha nem nyálasnak, akkor kissé ódivatúnak, lassúnak, unalmasnak. Van akinek tetszik persze, de sajnos már kihalt az a nemzedék, manapság a nőnek az kell, hogy odamenjen a férfi, legyen olyan amilyennek elképzelték, férfias, jóképű és kedves, de ne túl kedves, hanem hűvös is, és misztikus, és kiismerhetetlen, és legyen tele titkokkal. Én szeretek inkább olyan meglepetést okozni ami váratlan. Sokkal jobban hat. Pl. megszervezek valamit, és a randi x. percében történik valami váratlan. :)

Volt, hogy egyik haverral megbeszéltem előre, hogy jöjjön oda és kössön belénk stb. Aztán fogtam és kidobtam a bárból ahol voltunk, keményen férfiasan, hát a hölgy már totál benedvesedett az események hatására, és odáig volt tőlem, ennyi.

De, hogy ne csak ilyen macsó variánst mondjak, olyan is volt, hogy elhívtam egy lepukkadt helyre a csajt, és pár percig benn voltunk, már látszott, hogy nem érti, zavarja, meg minden, meg lesett, hogy hová vittem, aztán egyszer csak megfogtam a kezét, "na gyere menjünk, csak vicceltem + nagy vigyor" és átvittem egy nagyon kulturált helyre, hát a vidámság és a meglepetés megvolt, és teljesen zavarba is jött szóval sínen voltam.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy bonbon nem jó, vagy egy virág, de sok nőnek már nem elég, vagy éppen nem ez kell! :)

2012. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem nyálas az első randin :)

Én például örülnék egy Milka táblás csokinak, de egy bonbon talán túlzás lenne, főleg valami drága...

Viszont én pont a rózsának nem örülnék annyira, az azért tényleg nyálas :D Legalábbis szerintem.

2012. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem egy csokor virág (pl:rózsa,szegfű)csoki,vagy esetleg egy kicsi plüssmaci szívvel a kezében. :)
2012. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából honnan jött ez a kérdés? Ha lány vagy, minek vinnél bármit is? A fiú dolga az udvarlás! Az évfordulós ajándékok, az meg más tészta, ott evidens, hogy mind a ketten meglepitek a másikat.
2012. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem láttam említést a maciról. Szerintetek nyálas egy kis macit vinni neki? Főleg ha kicsit fiúsabb avagy nem az a nagyon lányos gyengéd meg minden. Értitek remélem
2020. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!