Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mit jelent, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy fiú barátom (aki párkapcsolatban él mással) folyton azt fejtegeti, hogy milyen szexi vagyok? 23/L

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátom, akivel elég közel állunk egymáshoz. Ő mással jár már 7-8 éve, együtt is élnek és szokta mondani a srác, hogy szereti, néha arról is beszél, hogy majd mi lesz, ha elveszi feleségül és gyerekeik lesznek. Szóval esze ágában sincs szakítani és biztos vagyok benne, hogy nem szerelmes belém titokban. De ennek ellenére feltűnően bámul, fejtegeti, hogy mennyire szexi vagyok, elég sok szexuális célzást tesz. Mi amúgy elég közel állunk egymáshoz, bensőséges dolgokról beszélgetünk, néha egy ágyban fekve nézünk filmet és időnként megmasszírozzuk egymást. Én kezdem úgy érezni, hogy ez már átlép egy határt. Mármint nekem nem kellemetlen, de ha az én pasim csinálná ezt más lánnyal, én kiakadnék. Mit csináljak? A srác miért viselkedik így?

2012. dec. 18. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Dugna téged.
2012. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy bizony!!!
2012. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt is szokta mondani, hogy nem szerelmes belém és nem akarja megcsalni az élettársát és nem akar velem dugni. Akkor hazudik?
2012. dec. 18. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
játszadozik a gondolattal az hét szentség
2012. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fke ***** válasza:
49%
igen hazudik. illetve lehet tényleg nem feküdne le veled, de tuti gondol rá!
2012. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik bakker.Ennyire nem ismered a pasikat?Meg akar dugni.
2012. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vigyázz mert kajra játszadozik veled aztán azon kapod magad h leteper aztán nincs mese tuti "egy smaci" ott el fog sülni párszor de vigyázz mert ezeknek nem mindig van jó vége!!
2012. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előszöris mit keres veled egy ágyban?

Másodszor pedig a férfiak meg szokták dicsérni még a kolléganőjüket is, akkor is ha nem is érdemelnének dicséretet, mert egyszerűen a nők elvárják ezt.

2012. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!