Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy azért vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért vágyom huszonévesen 14-15 év körüli barátnőre, mert tiniként sosem volt tapasztalatom a lányokkal, félénk, csendes srác voltam és csak 21 évesen szexeltem először, akkor is egy 18 éves lánnyal, aki simán kinézett 20-nak is?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak vágysz rájuk, az nem baj. Csak hagyd békén őket!!!
2012. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szex nélkül is elmúlt ez az érdeklődés, most már fiatalságban "megelégszem" 18-20 év körüliekkel is, náluk fiatalabb már nem túlságosan érdekel. 20 éves lány már bármilyen öreg pasival járhat nagyjából, de azért jobb lenne egy fiúnak nem 30 évesen kezdeni az első kapcsolatot (mint kb. én), hanem már a sokadikat.
2014. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!