Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig illik "kihasználni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig illik "kihasználni" a másik felet?

Figyelt kérdés
nem arra gondolok, hogy az ő pénzén költekezek, hanem pl. még nem ismerjük egymást 1-2 talin vagyunk túl és felajánlja, hogy elvisz ide, elvisz oda, a csomagjaimat hozza, meghív egy kávéra. valahol "állítsam le?" illemből teszi? vagy ha felajánlja akkor biztos, hogy "örömét leli" benne?

2012. dec. 25. 22:36
 1/5 Patrik24 ***** válasza:
A kérdéseden látszik, hogy tudod, hogy csak kihasználod, és kihasználni nem hogy nem illik senkit, hanem gec_ dolog...de ha egy ilyen tetszik neki, akkor meg megérdemli, hogy kihasználják, szóval no problem:)
2012. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát..szerintem nincsen igazad, ez nézőpont kérdése, hogy most kihasználom-e, vagy élek a lehetőséggel...:/
2012. dec. 25. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagynám, de ez én vagyok. Biztos nem furikáztatnám magam, hacsak nincs valami rendkívüli helyzet, amikor, ha nem is élet- de minimum helyzetmentő, ha elvisz kocsival. A kávét elfogadnám, de visszahívnám, nehogymár ne. :)

Mondjuk én eleve modernebb gondolkodású vagyok, szóval ha esetleg megsértődik ezen, akkor lehet, hogy amúgy sem illenénk össze.

2012. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
ha örömét leli benne akkor hagyjad. de ha te semmit nem szeretnél tőle, akkor állítsd le.
2012. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yorxun Yorxun ***** válasza:
57%
Ha egyébként kedveled és úgy érzed, lesz is ebből valami, akkor élj a lehetőséggel. Ha nem akarsz tőle egyébként semmit, akkor pedig inkább ne.
2012. dec. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!