Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudom elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elérni, hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés

Pl egy buliban vagyok egy velem egykorú (fiatalabb) lánnyal, aki akár az osztálytársam is lehetne, vagy akár az is. Hogy tudom elérni azt, hogy megcsókolj és ne utasítsa vissza?


Milyen taktikák vannak ilyen "hódítás" téren?


A csajról tudni kell, hogy nagyon könnyűvérű és szereti a piát.


Hogy kezdjem, hogy siker legyen?



Várom a válaszokat!


17/F



2013. jan. 2. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Itasd le, és smárold le, amúgy meg ha nem jössz be neki úgyis leolt majd.
2013. jan. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha megvan egy meghittebb pillanat,akkor egyszerűen kérdezd meg-meg akarsz csókolni?

erre általában 99%ban nem a konkrét válasz ezért-

mielőtt válaszolna csókold meg.

aztán szemtelenül kérdezd meg újra-meg akarsz csókolni?-

de hát most csókoltalak meg.-

nem.ezt én adtam neked,nem te nekem és újra csókold meg,most már hosszabban.

ez a saját példám,de itt van még egy rakat-

[link]

2013. jan. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha könnyűvérü akkor no para

menj oda hozzá magabiztosan, ne a földet nézd miközbe sétálsz felé! csak rá és ha észrevett akkor a szemébe! ne feledd, könnyűvérü, semmi rossz nem történhet! mosolyogj, de ne ugy mint egy kisgyerek aki csokit kapott, hanem laza magabiztos mosolyal

mikor odaértél hozzá, mondd neki, hogy nagyon tetszel várj 2-3 mpt amig gondolkodik és csokold meg! ilyen egyszerü!

2013. jan. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itasdle ès kefèld meg
2013. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!