Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit szólnátok, ha nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha nektek írnának itt egy üzenetet hogy egy ilyen személyiségű lányt szeretnének megismerni?

Figyelt kérdés
Írt nekem egy pasi, hogy szeretne megismerni, mert szimpatikus lettem neki. Ti mit szólnátok?
2013. jan. 7. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez minden héten előfordul - csak én vagyok a "pasi". Általában jól reagálnak, nincs kifogás-nyafogás.
2013. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok vevő a dologra, akkor nem reagálok rá, és mivel nem vagyok az, ezért nekem írhatnak bármit, nem szoktam válaszolni. Ezt neked kell eldöntened, hogy jelenleg akarsz-e ismerkedni, és főleg hogy itt akarsz-e ismerkedni. Én nem mernék, de ez én vagyok.
2013. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, hogy nem igazán merek..
2013. jan. 7. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan nagy ügy,nem csak szerelmi téren lehet valaki szimpi,hanem emberileg is.Nekem pl van nő barátom.De ha neked is szimpatikus ő,akkor nincs gond.Ha meg nem,akkor ne foglalkozz vele.
2013. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd kiderül mi lesz..
2013. jan. 7. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, eleinte csak levelezzetek azután ha még mindig szimpatikus akkor találkoztok...
2013. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha az ország másik felén lakik, akkor nem hiszem, de sosem lehet tudni.. :)
2013. jan. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!