Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csajozni? Tanácsok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csajozni? Tanácsokat kérnék, annyi nincs tapasztalatom.

Figyelt kérdés
nincs semmilyen tapasztalatom,lécci írjatok tanácsokat.köszönöm 14/F
2009. aug. 28. 11:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
nincs annyi*
2009. aug. 28. 11:57
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem hozzá se kezdj.
2009. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
elsőnek: te szemét konzervatív k@cs@g! Szerintem menj csak oda hozzájuk, hülyüljetek, aztán lehet kérni msn címet is.. tudom hogy ez közhely, de minden magától fog jönni. Csak merjél kezdeményezni
2009. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
másodiknak: msn? A való világban élünk öregem...
2009. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

,,Válasz másodiknak: msn? A való világban élünk öregem..."

Ok, akkor kúrd helyből a csajt. Nem arról van ám szó, hogy lehetetlen. De egy 14 éves srácnak igenis ez a legjobb tanács.

2009. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Msn-en kívül neked nincs élet? Ismerkedni is ott ismerkedsz? Szomorú... Nem a "helyből kúrásról" (vagy hogy is fogalmaztál) van szó, hanem arról, hogy inkább találkozzanak, RANDIZZANAK, ne msn-ezzenek :D Remélem így már felfogod.
2009. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

,,Msn-en kívül neked nincs élet? Ismerkedni is ott ismerkedsz? Szomorú..."



LoL. Most nagyon eltévesztetted a házszámot öreg.


Én azt tartom a legkézenfekvőbbnek, hogy nyíltan odamegyek egy csajhoz, beszélgetek vele majd elkérem a telefonszámát. Ott aztán dumálunk, majd megbeszélünk egy randit.


Ettől függetlenül egyáltalán nem gáz az msn. Kinek akarsz bizonyítani azzal, hogy te nem msnezel? Így menőbb vagy?


A lényeg, hogy mint ahogy a kérdésben is leírta a srác, tapasztalatlan még. Nem kell bedobni egyből a mély vízbe. Msnen még az is tud oldottan beszélni, aki más helyzetben nem. És miután ott megismerte a csajt utána könnyebb élőben is normálisan viselkednie vele. Nem egy ördögtől való dolog ez.

2009. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem az, de csak tetézi a félénkséget. Arctalanul még te is könnyebben pattogsz öregem...
2009. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem anno segített arra az útra lépni, hogy élőben tudjak csajozni.


Te amúgy mindig ilyen frusztrált vagy, vagy csak most velem?

2009. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

és az MSN en lehetet sokmidnent megbeszélni ot sneki nem lát senki nem mond ezt azt hogy nézd a mien sokat vanak eggyüt stb és ha nem jősz be a csajnak (elhivod randizni ő nemet mond utána nem ad meg msn -t de ha msn utána randi még barátok leehtek {nálam is ez volt :S }) és nem mehec oda midnenki hogy randiznál velem mert ako senki nem vesz komolyan viszont msn en nem lát sneki és a tőbieknek sem lesznek előitéleteik

viszont msn en nehéz csokolozni és szex elni is csak nehezen lehet kamerán át xD

2009. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!