Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne egy lányt a Tescoban lévő büfébe vinni? Asszem azt maga a Tesco üzemelteti, és remek árak vannak, sztem nagyon jó hely lehet. Máshol egy gyrosért már több, mint egy ezrest elkérnek, ami kész rablás.

Figyelt kérdés
Egy normális lánynak lehet kifogása ez ellen?
2013. jan. 15. 14:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
jaj, ne...
2013. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Tesco gazdaságos randi :D
2013. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Nueleth ***** válasza:
100%

:D


Nem hiszem, hogy ha jól sikerülne a randi, csak ezért "lekoptatnálak", de szerintem igen kikerekedne a szemem, amikor a Tesco felé vennénk az irányt...:D

2013. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Most mi van?

Nem vok milliomos..

2013. jan. 15. 14:46
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
inkább kávéra hívd el: )
2013. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig egy csomó gyrosozót láttam, ahol 600 volt egy adag, és igen szépen megtömték az ember tányérját...

Szerintem elég szokatlan randihelyszín, és mondjuk, nem tartom jó ötletnek, hogy az árak miatt akarod odavinni. Legalábbis, inkább azt mondd neki, hogy kétled, hogy bárki Tescoba vitte volna randizni, azért akarsz vele odamenni, és ne azt mondd, hogy az ára miatt.

2013. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hívd el valami jobb helyre, maximum kevesebbet költetek. Ne légy ennyire zsugori. :))
2013. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Még Pest legnyüzsgőbb belvárosi részein is van olyan hely, ahol 600-700 ft-ért kapsz gyrost... Nézz körül jobban a környéketeken, biztos találsz ennél jobbat. Igazából ennél csak jobbat találhatsz. Remélem, hogy amúgy fake.
2013. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Gondoltam,h ez lesz...egyből zsugori....

Elhiheted,h szívem szerint a város legmenőbb éttermébe vinném,de jelenleg minden ftot meg kell gondolni.

600-ért meg már egy Hamburgert sem lehet kapni,legalábbis errefelé.

2013. jan. 15. 14:56
 10/47 anonim ***** válasza:
Ez kb. annyira fake,mint mikor feltették azt a kérdést,vajon ideális randinak számít-e egy Tescos nagybevásárlás.Nah,ez pont annyira kamu,meg gáz.
2013. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!