Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hiányoznék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányoznék neki?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek, de vannak ellenkező nemű barátaim is. Az egyik lánnyal (a szűk baráti körömből) volt egy kis kalandom pár éve, amikor egyedülálló voltam. Csók ugyan nem volt, de randiztunk, és a "legdurvább" az volt, hogy együtt aludtunk. :)) Az utóbbi időben kb. havi kétszer találkozunk, de ezt nem mondanám randinak. Kettesben beülünk egy csehóba, bort iszunk, nagyokat beszélgetünk, aztán hazamegyünk (mindenki a saját lakásába), vagy éppen továbbmegyünk a barátainkhoz, buliban táncolunk, esetleg buli után hazakísérem. Egyik nap hívott egy kultúrális rendezvényre, írtam neki, hogy elhívnám barátnőmet is, de nem reagált, majd amikor sms-ben kérdeztem, akkor lemondta az egészet, arra hivatkozva, hogy nagyon átfázott. Gondoltam, hogy nem akarta, hogy a barátnőm is ott legyen, de ez nem lehet, mert nincs semmi baja a barátnőmmel és nem is akar tőlem semmit. Bár, amikor kifejtette, hogy hiányoznék, ha elmennék külföldre, akkor azt hittem, hogy van "valami", de nem hinném… Beszéltünk arról is, hogy együtt mennénk külföldre, de barátnő mellett ilyet nem tennék meg. De talán akkor összejönnénk…

2013. jan. 15. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
mérlegeld, hogy melyik csaj ér többet számodra.. .amúgy szerintem a "havercsaj" kcisit többet lát ebbe, mint a szimpla haverság és azt hiszem, te is...
2013. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ha nem történik előrelépés a "havercsajnál", mert nem engedi, akkor nem lehet mit tenni…
2013. jan. 15. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem lehet mit tenni? Ha neked a havercsaj kell, akkor szakíts a mostanival. Ha viszont nem, akkor nem kellene táplálni ezt a kapcsolatot. Te is tudod, hogy nem baráti. Nem tudom mit képzelsz....

Talán a havercsajban van benne annyi becsület, hogy amíg kapcsolatban vagy, nem fog történni semmi.

2013. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kellene a havercsaj, de ha én nem kellek neki, akkor nem tudok mit tenni és nem is táplálom ezt a kapcsolatot. Nézhetsz genyának, de jól érzem magam a b.nőmmel és a havercsaj nem adja semmi jelét, hogy szívesen fogadna "úgy". Nem lefektetni akarom, mielőtt félreértenéd! Szilveszterkor b.nőmmel külön házibuliban voltunk (majd éjfél után átmentem hozzá) havercsaj kifejtette a házibuliban, hogy milyen jó, hogy ott vagyok, meg éjfélkor átölelt, meg az utcán belémkarolt. Ezeket lehet érteni… félre, de egy hete kifejtettem neki levélben (miután megírta, hogy milyen jól esik neki, hogy törődöm vele), hogy sajnos, csak barátként vagyunk jelen egymás életében, de szerettem volna közelebb kerülni hozzá, viszont nem akarok nyűg lenni neki, mint pasi és próbálom is barátként "távol tartani" magam tőle, nem szeretném, ha a "pasi" elijesztené. Ezért, fontos és törődöm vele. Szerinted válaszolt? :( Próbálom a társkereső felé terelni, meg hogy a pasik nem (annyira) rosszak, vannak normálisak is köztük. Meg hogy csináljunk fotókat, amiket feltehet a társkerre, hogy legyen sikere. Próbálom terelgetni, mert úgy érzem kissé magányos.


A társkeresőkről most ne nyissunk disputát!

2013. jan. 17. 14:01
 5/5 Megara. válasza:

Valószínűleg a haverodnak van gerince, vagy legalábbis önérzete, és nem akarja, hogy valakinél csak második legyen. Szerinted milyen érzés neki, hogy látja rajtad, hogy tetszel neki, de azért annyira nem, hogy bátor legyél és kilépj a kapcsolatodból és próbálkozz nála? Még ennyi kockázatot se mersz vállalni érte, egyértelmű, hogy nincsenek felé olyan érzelmeid, amire egy lány vágyna...

Ja és nem is tiszteled semennyire, ezt is gondolhatja, mivel ha tisztelnéd, akkor nem valaki más mellett próbálnád felszedni, hanem csak rá koncentrálnál.

A helyében akármennyire is szerelmes lennék beléd, amíg együtt vagy a barátnőddel, semmi jelét nem mutatnám.

Ha ez a csaj kell, akkor szakíts, a barátnőddel úgyse lesztek örökké együtt, ezt te is tudod, amint esélyed lesz valaki jobbnál, máris dobni fogod... Elég jellemtelen ember lehetsz.

21L

2013. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!