Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki felnőttként is úgy néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki felnőttként is úgy néz ki, mint egy 16 éves kisfiú, annak sosem lehet 14-16 évesnél idősebb barátnője? Esetleg van más srác is, aki így megszívta?

Figyelt kérdés
Én genetikailag vagyok olyan alkatú meg arcú, amiért észre sem vesznek a korombeli lányok, pedig már felnőtt vagyok, nekik meg már férfi kell, aki külsőre is férfi, én meg nem vagyok az és ezen változtatni sem tudok. A tini lányok egy részének bejövök, bár velük meg semmit sem csinálhatok, mert a szüleik nyírnának ki vagy az van, hogy éretlen, buta kislányról van szó és én nem akarok tőle semmit sem.

2013. jan. 15. 20:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ízlések, pofonok. Szerintem nincs rosszabb, mint egy kisfiús szakállal.
2013. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A szakállam sem nő normálisan, nem úgy, mint egy felnőttnek. Tényleg bénán áll. De csupasz pofával meg van, aki 15 évesnek nézett már!!
2013. jan. 15. 21:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Még mindig több esélyed van. :)
2013. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, öcsi?

Engem is mindig sokkal fiatalabbnak néznek. Ez csak a társkeresőzésnél hátrány. Személyesen lehet 10-15 évvel fiatalabb lányokkal is ismerkedni.

Az idősebbek meg sokkal idősebbnek gondolják magukat nálam, ezért azt gondolják, hogy helyes srác, de túl fiatal hozzám. Aztán amikor kiderül, hogy hány éves vagyok, akkor már nem is olyan sok az az 5-10 év különbség.

Tehát nem sírni kell, hanem megtalálni a jó oldalát!

2013. jan. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Az idősebbek meg sokkal idősebbnek gondolják magukat nálam, ezért azt gondolják, hogy helyes srác, de túl fiatal hozzám. "


Igen, általában csak az efféle hülye berögződések tartják vissza a lányokat...

2013. jan. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

[link]

olvassd el

2013. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne gyúrd ki magad. Elveszted a kisfiús bájadat, ami manapság annyi nőnek bejön. Csak tudni kell élni vele. Inkább azt tanuld meg.

Látom a sok gyúrós, meg kigyúrt srácot, akikre- minden hiedelemmel ellentétben- nem kezdtek el ettől sem ragadni a nők.

Ha nem vagy sportos, akkor simán, futással, fekvőtámasszal, de leginkább felülésekkel formálj egy sportos testet magadnak, mert a hájas nem jön be a nőknek, de ennyi.

Akinél működött a "gyúrós" módszer, annál is inkább csak placebo hatással. Több önbizalma lett, mert közeledni, így megtetszett valakinek. De nem az izmai miatt.

2013. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!