Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randi után a pasi ír, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randi után a pasi ír, hogy jól érezte magát meg érdeklődik felőlem, de nem kér új találkozót, akkor ennyi volt?

Figyelt kérdés
Vagy még várjak, írni fog?
2013. jan. 17. 00:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem,csak a lényeget pont elfelejtette.
2013. jan. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De ha nem kér új találkozót, akkor mire akarsz várni?
2013. jan. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Komplikato ***** válasza:
Lehet csak félénk, vár egy reakciót és ha az szerinte pozitív (amit nem biztos, hogy nem ért félre), akkor vagy érdeklődik egy következő lehetőségről vagy ha még szégyenlősebb, akkor valami ürügyet keres majd egy találkozásra.
2013. jan. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Írni fog, csak a nők bebizonyították az idők során, hogy váratni kell őket, ha újra elhívott volna, most nem rajta járna az agyad. Ugye milyen ügyes?
2013. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
uhh én nem írtam neki vissza, hogy jól éreztem magam..
2013. jan. 17. 00:53
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bazz ne már mit csinálsz te lány?:D
2013. jan. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de hülye vagyok... most akkor írjak neki??
2013. jan. 17. 00:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
aha.
2013. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hát ha nem adsz neki pozitív visszajelzést, akkor ne is várd, hogy találkozót kérjen...

Senki nem szeret hülyét csinálni magából. Ha ő megtette az első lépést, akkor talán most neked kellene válaszolni, hogy te is jól érezted magad. Ha ezt nem teszed meg, akkor úgy fogja értelmezni, hogy neked nem tetszik a dolog, és nem fogja tovább erőltetni.


Felhívom a figyelmedet, hogy a férfiak SEM gondolatolvasók.

2013. jan. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de mit? ha mondjuk megkérdezek tőle valamit amit a randin mondott, csak mondjuk "elfelejtettem", az jó?
2013. jan. 17. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!