Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem az osztálytársnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem az osztálytársnőm?

Figyelt kérdés

Előzmény;

18 évesek vagyunk, két hónappal ezeleőtt elhívott az osztálytársnőm egy 7 napos kirándulásra a sulitól. Belementem és februárban megyünk is az évfolysmból csak ketten, de amúgy a többi évfolyamból össz. 40-en.


Helyes csaj és picit bolondos:P de amúgy télleg, mell, popó minden rendben nála.


1, Az egyik órán kérdezte egy tanár, hogy ki megy kirándulásra. A csaj előttem ült és jelentkezett, de én azért se tettem fel a kezem. A csaj gyorsan hátra fordult és ideges lett, hogy nem jelentkeztem, tehát mintha egy pillanatra megijedt volna.


2, Ugyanúgy ma kérdezte, hogy akkor megyek-e, mondtam neki, hogy NEM (húztam az agyát), rám nézett és mondta a padtársa, hogy "mindegy, majd ott lesz az 'XY!"


3, hoztam fel ásványvizet a büféből. Ittam belőle, majd elkérte a csaj, hogy had igyon ő is, mint ahogy általában mindig kér tőlem üdítőt. Odaadtam neki, ivott, majd rám nézett és elkezdte nyitott szájjal nyalogatni az üveget kib**szott erotikusan:D


Van egy évvel idősebb srác akit előbb XY-nak neveztem, ő is jön a kirándulásra és hajt az osztálytársnőmre, viszont neki is bejön a srác.


Elakarom érni, hogy a buszon majd velem üljön, mert az már "fél" siker:) már felhoztam neki a témát karácsony előtt, de azt válaszolta, hogy "az még messze van".


Viszek gitárt is a kirándulásra és gondoltam majd ott poénból eljárátszok neki egy szerelmes számot.:))


Szerintetek akar tőlem valamit a csaj, vagy csak hülyéskedik velem, mint csak egy baráttal? Az utóbbit nem hiszem, mert pár hasonló dolgot hallottam velem kapcsolatban, mint amilyen a 2,-es eset


Várom a véleményeket, tippeket, hozzászólásokat!


Előre is thx!



2013. jan. 17. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem komolytalan.
2013. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak csesztet, vagy halálosan tetszel Neki. Az a szerelmes szám jó ötlet, de ha melléd ül a buszon, akkor 80%, hogy tetszel Neki.Ha Neked is tetszik, akkor Te is utalj “dolgokra“. Sok sikert!
2013. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az üvegnyalogatós részből ítélve neked nem kell erőlködnöd majd gitárral meg ilyesmi, csak egyszerűen gombold ki a gatyád.
2013. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
...elfelejtettem írni, hogy NAGYON könnyűvérű!
2013. jan. 17. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg min görcsölsz? Egyszerű a képlet, mint a nap, hajrá! :D
2013. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerelmesdal? lol attól csak megalázod magad előtte, gondolkodj már. Azért cserében, hogy nyalogatja az üvegedet szerinted egy szerelmes dalt vár el? Hát krvára nem!
2013. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!