Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért bámulnak engem az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak engem az emberek?

Figyelt kérdés

Akárhova megyek mindig legalább egyszer megnéz mindenki, aztán meg többször is...

Még a korombeli lányokat talán értem és örülök is neki, de

ovis gyerekektől felnőtt férfi idős néni mindenki -.- már fura

azt jelentené jól nézek ki?

20F


2013. jan. 18. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem, annyit jelent, hogy kilóg a fika az orrodból... XD

Amúgy te is megnézel embereket nem? De. Akkor miről beszélünk?

Engem is megnéznek, mégsem képzelem azt hogy mindegyik szerelmes lenne belém... -.-

2013. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
mi van abbol ha megneznek bakker nem biztos hogy jol nezel ki lehet azt nezik hogy milyen csunya vagy
2013. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
lehet üldözési mániád van. Kizártnak tartom, hogy mindenki megnéz téged. Nem lehet, hogy Te is nézed őket, és ők csak visszanéznek rád, hogy mit nézel?
2013. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg felrakhatnál egy képet akkor többet lehetne mondani a problémádról.
2013. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen én is szoktam nézni az embereket, de észreveszem hogy ha oldalt állok akkor is néznek

nem mindenki, hanem úgy 10ből 7e

2013. jan. 18. 10:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nemcsak a korodbeli lányok bámulnak meg, akkor valszeg hülyén nézel ki vmiért. Legalábbis engem azért szoktak megbámulni.
2013. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont az ellenkezője. Annyira visszataszítónak tartanak,hogy muszáj elemezniük ezt a nem mindennapi látványt.
2013. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anti paladin ***** válasza:
67%

Ez jó kérdés. Engem is megbámulnak pedig semmi fura nincs bennem a hosszú (ápolt) hajat, körszakállat, háromnegyedes bőrkabátot leszámítva.

De a legfurább, hogy sokkal gyakrabban bámészkodnak a népek ha megborotválkozom mint amikor épp 4-5 napos borostával mászkálok. :)

2013. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
50%

Ilyen velem is előfordult, hogy oldalról úgy tűnt, mintha engem nézne, de amikor odapillantottam kiderült, hogy pl. csak elbambult vagy nem is engem nézett.

Amúgy meg általában elkerülhetetlen, hogy rád nézzenek az emberek. Metrón velem például mindennapos, hogy tízből kilenccel lesz egy röpke szemkontaktus, de nem azért, mert jól nézek ki, csupán, mert mindenkinek van szeme és használja.

De ha ezt szeretnéd hallani, hát legyen. Nagyon jól nézel ki, és ezt az égből pottyant Adoniszt meg kell bámulnia mindenkinek. Csak irigyek. Ne törődj velük. Blabla. Bla.

2013. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Bia nagyon is eggyet értek veled.
2013. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!