Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mennyire szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire szerettek kezdeményezni? (:

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 16:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Mi ez a kérdés ?

Mindenesetre én nem vagyok egy Pussy-e téren :P

2013. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány vevő rá, akkor nagyon is :)
2013. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem szeretek, de néha muszáj.
2013. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Bexari vagyok, szóval nem szoktam kezdeményezni!
2013. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ha érdeklem a lányt akkor abszolút nem érdekel a kezdeményezés
2013. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
na hülyén fogalmaztam vagyis az nem érdekel már hogy épp csinálom , nem rágom magam rajta.
2013. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Thyl ***** válasza:
100%
Nem szeretünk, mert hacsak a lány nem ad egyértelmű jeleket, fingunk sincs arról mikor fognak lealázni, beszólni, lekoptatni, elhajtani. A közhiedelemmel ellentétben mi pont hogy könnyebben sérülünk, a nők ellenállóbbak lelkileg és könnyebben ki is "sírják" a bajukat, ráadásul mivel mindig tőlünk várják el,ezért sok alkalomról beszélhetünk, és sokat sérülhetünk. Hiába mondják sokszor a csajok h próbálkozzunk, ők jó néven ezt csak a "megfelelőtől" veszik, a többi az meg bunkó nyomulós. Honnan a fenéből tudjuk előre h mi megfelelőek vagyunk-e a sajátos szempontrendszerük szerint?Persze van néhány univerzális szépfiú, de a többség az az átlag.
2013. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves Thyl, a nagy számok törvénye alapján lazán nyomulni érdemes. :) Ha a 10. se jön be, majd a huszadik. :) ...csak legyen megfelelő közeg hozzá, értem ez alatt ,hogy nagyobb település, kellő számú, minimum értelmesnek tűnő hölggyel.


Kedves kérdező, puszilom azt az édes (vagy inkább savanykás ;) ) kis punidat. ;-)

2013. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legtöbben már nem is mernek, mert lelkileg megviseli öket, hogy a rib@ncok által le vannak koptatva, mert az elején még reménykednek, aztán ha nem jön össze, hirtelen utálják az összes lányt, mert mindegyik ugyanolyan, és amikor már így is gondolják, persze, hogy meg se mernek szólítani egy csajt...
2013. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Eddig nem nagyon mertem, viszont az egyetemen rengeteg kedves és aranyos lány van, főleg a könyvtárakban, így egy kicsit már több a bátorságom ezen téren.


19/F

2013. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!