Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, hogy kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, hogy kezdjek ismerkedni vele? 15/l

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik évfolyamtársam, de nem tudom, hogy hogyan kezdjek nála. Nem ismerjük egymást igazán, csak egyszer csókolóztam a barátjával (részeg volt a srác, sulis buli volt, nagyon nyomult, és itt elég szigorúak a szabályok, és kidobták volna, ha nagy csetepatét rendezek, én pedig nem akartam neki rosszat, így hagytam magam). Na ez a haver rám küldte a srácot, hogy kérdezze meg tőlem, hogy komolyan velem csókolózott-e. És így tudja a srác, aki tetszik, hogy ki vagyok. Mostanában eléggé bámulnak mindketten, és az utcán jó nagyot köszönnek. Nekem nagyon kezd tetszeni, de nem tudom, hogy kezdjek neki. Nem vagyok szép, sokan utasítottak már el, mindig feladtam, de most úgy érzem, hogy nem akarok meghátrálni, csakhogy nem tudom, hogy kezdjek hozzá. Facebook-on ismerősök vagyunk, de nem akarok ott írni neki, mert kíváncsi vagyok a reakcióira is... Valaki? :D
2013. jan. 22. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
hát sajnos úgy néz ki, mintha a haver szemelt volna ki magának, ebben az esetben TABU vagy neki.
2013. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha az évfolyamtársad akkor biztos látod valamikor a suliban, keres valamit amit kérdezhetsz töle, és menj oda hozzá, kezdj el vele beszélni, és ha minden jól megy akkor hívd el valahova :D
2013. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A haver addig azt se tudta ki vagyok, míg rám nem küldte a barátját, aki nekem tetszik :D Amúgy koleszos, és sokat vagyok ott én is. Nagyon gáz lenne, ha ott keresném?
2013. jan. 22. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem ismerjük egymást igazán, csak egyszer csókolóztam a barátjával (részeg volt a srác, sulis buli volt, nagyon nyomult, és itt elég szigorúak a szabályok, és kidobták volna, ha nagy csetepatét rendezek, én pedig nem akartam neki rosszat, így hagytam magam)."



Son of a Bitch :DD

Egy kib*szott ribanc vagy :DD

2013. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik! Ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre, ne is írj. Nem vagyok ribanc, leírtam, hogy mit miért.
2013. jan. 22. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:

- egy olyannal smárolsz akit nem ismersz? -.-


- "nem akartál balhézni" ezért "hagytad magad" -.-

uram isten ez milyen gáz kifogás már ? ... ha nem akarod akkor megmondod hogy nem -.- ha meg a gyökér gyerek nem érti meg hogy nem és kész akkor nem ért.. JA hogy részegek vagytok már 15 évesen ahhoz meg plusszban csak gratulálni tudok -.-

2013. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak ő volt az, ismertem, és nem vagyok ilyen. Ha azt mondom persze, hogy még nem volt barátom, és akkor csókolóztam másodszor, persze nem hinnétek el. :)
2013. jan. 24. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!