Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiút nem szólítja le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiút nem szólítja le egy lány sem, senki sem kezdeményez nála élőben, akkor az azt jelenti, hogy az a fiú ronda vagy a szép fiúknál hogy van ez, rájuk tapadnak maguktól a csajok vagy nekik kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 13:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
47%
a fiúknak kell kezdeményezni.
2013. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb csaj még ma is azt várja, hogy őket "hódítsák" meg. Szóval kezdeményezz te, az a biztos.
2013. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
53%
Én pl elvárom,h a pasi kezdeményezzen,ne én:)
2013. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes itt egy luvnya nem hőzöng az egyenjogúságért, persze itt jók a 100 éves szokások... Bezzeg mikor valami előnyük származna belőle akkor zeng a feministák kórusa...
2013. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
73%

Elvárják, hogy te pitizz nekik.


"pasiknak kell kezdeményezni"


De ha úgy tartja az érdeketek akkor hajlamosak vagytok a "szabályotokat, 'női büszkeségeteket'" is felrugni!

2013. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
73%
Úgy látszik, az egyenjogúság mindenre nem terjed ki...
2013. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
93%

Hol élsz te? Senkire se tapadnak a sztárokon kívül, azokra is csak azért mert azok akik, és autogramm kell. Ha nem volnának sztárok, azok is csak max béna jeleket kapnának.

Sajnos a nők zöme cinkesnek érzi leszólítani egy faszit, ők mind úgy lettek nevelve,hogy a fickó kezdeményezzen, különben ha ők tennék,akkor rögtön nyomulós szukának lennének titulálva. Ezért csak maximum! maximum! a rettentő kétértelmű, tökéletesen semmitmondó félreérthető jeleket küldik, de van amelyik még ezt is soknak tartja, főleg az egósabb, jó kinézetelü nők,akikre viszont a pasasok sorban állnak ugye, és így nincs krónikus faszhiányuk. A másik kategoriája a nőknek meg az önbizalomhiányos, az nyivlán szintén nem fog bepróbálkozni egy fickónál sem.

Tehát három ok ami miatt nem teszik a nők szinte soha:

Önbizalomhiány

Túl beképzelt, túlrajongott nő

Egyszerüen nyomulásnak gondolja érthetetlenül.

2013. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
91%
3 as, hát peeersze hogy elárod, roppant komfortos,hogy sose te vagy a pofáraeső, elutasított próbálkozó fél. Naná, tuti pozíció, van mit elvárni :))))
2013. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
61%

Xenophilius:


És ha lőzöngne itt, mi haszna lenne? Rájöttem már, akárhányszor olyan dolgot írok, ami megkülönböztet egy prostituálttól vagy egy felmosórongytól, lehülyep.csáz meg feministáz mindenki.

Kettes vagyok, direkt fogalmaztam úgy, ahogy. Így persze rögtön megkaptam a felpontozást, de akárhová azt írom, hogy a csaj kezdeményezzen, akkor a sok fiatal tinilány lepontoz, mert ugyan miért én ilyeneket. Tök igazad van egyébként, a legtöbb nő tényleg baromi önérzetes, hogy őt ne kezeljék tárgyként, mégis olyasvalaminek tartja magát, akit ki kell érdemelni, mint valami trófeát. Ettől függetlenül tökre nincsen helye az antifeminista sz arságodnak.

2013. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
62%

Xenophilius válasza:


Érdekes itt egy luvnya nem hőzöng az egyenjogúságért, persze itt jók a 100 éves szokások... Bezzeg mikor valami előnyük származna belőle akkor zeng a feministák kórusa...


Anyádat is luvnyának hívod?



Visszatérve, le lehet szavazni meg minden, de amelyik férfiban nincs annyi mersz, hogy leszólítson és kezdeményezzen, az nem is igazi férfi és az meg is érdemli, hogy a számítógép mögött száradjon. :-)

2013. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!