Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal online, találkoztunk, beszélgettünk csókolóztunk, minden, két hete azonban semmi. Nem hív, nem ír. Oké, hogy kollégista, de eddig mindig volt ideje, hogy felhívjon és én visszahívjam, de most semmi, hétvégén sem. Az utolsó randinkon mindketten kifogytunk a témából és már csak puszival váltunk el. Elég nagy rá az esély, hogy hagyom a fenébe és szakítok vele, mert ezt így nem akarom, hogy tojik a fejemre. Oké, hogy tanul de akkor miért online állandóan facebookon? (most is ) és sorra új és új ismerősei vannak akikkel nem hiszem, hogy a koliban ismerkedett. Várjak, vagy híjam fel? MOST lettem tanácstalan. (1 hónapja minden nap beszéltünk és találkoztunk minden hétköznap, mint mellékes infó)

2013. jan. 24. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek már lőttek...
2013. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hagyd a francba!rengeteg csaj van a világon.menj el,bulizd ki magad,és felejtsd el!és ha megfogadod a tanácsomat akkor hagyd az online ismerkedést.menj!szórakozz!ismerkedj élőben!
2013. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, vége is lett...
2013. jan. 25. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!