Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért egy átlagos, csóró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egy átlagos, csóró srácot választja helyettem?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdés elég polgárpukkasztóan van feltéve, de azt akartam, hogy felfigyeljenek rà és minél több hasznos választ kapjak.


Nos, a helyzet: egy nagy multicég beszerzèsi osztályán dolgozom. Van egy kollleganőm, aki huhh...igazi álom.Gyönyörű, okos és humotos, minxenki oda van érte. Bármiről el lehet vele beszélgetni a részecskefizikától kezdve a költészetig, kedves és önzetlen,

lA fél iroda bepróbálkozott már nála - hiába. Èn is.


Van egy barátja kb. 3 éve, és nem lenèzem a gyereket, de nem tudom, egy ilyen kaliberű nő hogy lehet vele boldog. A srác tökátlagos, mackós testalkatú, a gyártósoron dolgozik minimálbérért egy szimpla érettségivel. Otthon él a szüleivel.


Én itt vagyok 25 évesen, sajàt lakàssal és kocsival, egziszzenciával, havi 200 ezerrel. A nő jóképűnek tartanak, gyúrni is járok.


Szóval, tudom, hogy nem a kűlső minden, és tuti a srácnak is vannak jó tulajdonságai, amiért szerethető, de én annyival többet tudnék nyújtani ennek a nőnek...


2013. jan. 25. 15:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Valószínű szereti és belsőleg mindent megkap tőle. Ez a legfontosabb. A szerelmet nem tudod sem megvenni, sem űberelni semmivel. Maga az atyaúristen is lehetsz, még akkor sem. :)
2013. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
A másikba lett szerelmes. Ezt nem lehet korlátozni.
2013. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Mennyivel többet? Egy Mercedesszel?
2013. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Ismered a barátját? Nem hinném, szóval ne hidd azt hogy te egy álompasi vagy. Lehet hogy külsőre jobb vagy nála, de csak külsőre, és azon kívül meg mindenkinek más az ízlése.
2013. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%

Most nagyon őszinte leszek:


Megb@szhatod a pénzed, ha nincs meg benned az a belső érték, ami abban a mackósabb gyártósori srácban megvan.

2013. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%

Mert valószinű egy nagyképú majom vagy :)


Hasonlóan vagyok én is,csak a történetben a nő.

Párom egy külső szemlélődőnek átlagos nem jól kereső semmi extrát nem adó pasi.Nekem a világ legédesebb pasija,akivel le akarom élni az életem,aki a világon a legfontosabb számomra,aki több év után is elbűvöl.


És akkor jön a beképzelt macsó,hogy mit akarok én attól a pasitól,miért nem vele megyek el egy körre...


tele van ilyennel minden,ritka a normális pasi.

2013. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert egy öntellt paraszt vagy. A mackós tag valószínűleg szerényebb nálad.
2013. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Minden lánynak más az ideálja. És valakinek abszolút nem jönnek be a sportosabb srácok, hanem inkább a mackósabbra bukik.

A pénz nem minden, a mai világban sokan azért is összeteszik a 2 kezüket, ha van munkájuk és legalább minimálbért kaphatnak. Éppen ezért nem ér egy nem anyagias nő szemében többet egy olyan férfi, aki jobban keres.

Aztán ha ez a srác megad neki mindent mind testileg, mind pedig lelkileg, akkor miért is kéne mással lennie?

Amúgy meg ha most történetesen csak azért mert te jobban nézel ki, több pénzed van és lelépne, akkor pedig már nem is lenne olyan tökéletes nő, mert joggal nevezhetnék pénzéhes leánykának.

De ami mindennél fontosabb a szerelem! Azt az ember nem tudja irányítani. Ha ezt a mackós srácot szereti, akkor bármit csinálhat bárki, őt fogja akkor is szeretni.

2013. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 László22 ***** válasza:

Sokan írtak már jó dolgokat, én is ezekhez csatlakoznék, a pénzt sem megvenni, sem kierőszakolni sem legyőzni nem lehet, ebből is látszik hogy nem ember találta fel. :D


Ha ebből nem érted meg mi a baj veled akkor rossz úton vagy, ja és a sok pénz nem kiváltság csak egy állapot lehet ez még majd így se :D

2013. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nyilvàn a srácban is vannak értékek, ez természetes.De magamat sem tartom tahónak: tisztelem az embereket; becsülöm a nőket, nem vagyok az az tapló fajta, aki szórakozik velük. Sok dolog érdekel, lehet velem bármiről beszélni, és megbecsülöm a munkát.
2013. jan. 25. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!