Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezhet egy lány beszélgetést?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és van egy srác (osztálytársam), aki nagyon tetszik, és már csomószór láttam, hogy ő úgyszintén keresi a tekintetem mint én az övét, szóval van megvan köztünk a szemkontaktus, de mégse szól hozzám... Lehet hogy fél, kezdjek én? Vagy a szemezés nem túl sokat jelent ?

#kapcsolat kezdeményezés
2013. jan. 25. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

szemezés sokat jelent :)

és gyorsan kezdeményezz :D

2013. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
osztálytársnál biztosan találsz valami beszédtémát, kérj tőle segítséget valamiben.
2013. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lecidázod a mosdóban, aztán rögtön van közös téma.
2013. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdeményezhetsz nyugodtan. Ha sokat szemeztek az csak jó jel lehet...


De én előre figyelmeztetlek,hogy házi nyúlra nem lövünk...( osztálytársak között/munkatársak között elég ritkán jó és tartós egy kapcsolat,de hát a kivétel erősíti a szabályt!)


Sok sikert

2013. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Csak az a helyzet, hogy rohadtúl zavarba vagyok, am ikor a közelembe van, 100% arra koncentálok, h ne remgjek...
2013. jan. 26. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!