Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hány éves lánynál kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hány éves lánynál kéne próbálkoznom lefelé, hogy végre találjak egy magányos, kedves lányt?

Figyelt kérdés
Sajnos a korombeli kedves, aranyos és egyben bájos, szép lányok úgy látszik már mind foglaltak, így lehet a fiatalabb lányoknál lenne érdemesebb próbálkoznom, viszont kicsit tartok tőlük, nem hiszem, hogy van olyan tini lány, aki komoly kapcsolatra alkalmas lenne, de most úgy vagyok, hogy mégis meg kéne próbálkoznom ilyen fiatalabb lányoknál is. Csak egy jellemre és külsőre is vonzó lányt keresek, de a gond, hogy az ilyen lányok már foglaltak, szóval olyan ritkák, hogy talán ki kéne szélesíteni a korhatárokat. Mivel én a fiatalabb, kislányos külsejű lányokhoz vonzódom, így inkább fiatalabb lányok jöttek be mindig is.
2013. jan. 28. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Pedomaci akciózik :D
2013. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert azt írta hogy kislányos külsejű lányok még nem pedo, lehet hogy ez alatt azt érti hogy nem ribis kinézetű 15 centis tűsarkúban extraminiszoknyában járó lányok az esetei(de soha nem lehet tudni), kérdésedre válaszolva szerintem ez nem korosztályfüggő, egyszer majd megtalálod magadnak a megfelelő párt.
2013. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. 13, a normális lányok onnantól kezdve folyamatosan foglaltak.
2013. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Ha mondjuk 20, akkor 15-től fölfelé mehet a dolog szerintem. Hasonló cipőben járok.
2013. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!